Šiaulių meras: tikimės dar padidinti investicinės aplinkos patrauklumą
  NAUJIENOS

Šiaulių meras: tikimės dar padidinti investicinės aplinkos patrauklumą

Kategorija:

Miestas:
Šiaulių miesto meras Artūras Visockas penktadienį lankosi Vilniuje. Meras dalyvavo didžiausios Baltijos šalyse specializuotos tarptautinės turizmo parodos ADVENTUR 2020 atidaryme, vėliau susitiko su ekonomikos ir inovacijų viceministru Mariumi Skuodžiu. Pagrindinė pokalbio tema – miesto ekonomikai itin svarbios kelio atkarpos įrengimas.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas vizitą sostinėje pradėjo nuo apsilankymo tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2020. Savivaldybės vadovas pasidžiaugė įspūdingu ir moderniu Šiaulių miesto stendu.

„Šį savaitgalį kviečiu visus atrasti Šiaulius didžiausioje Lietuvos turizmo parodoje. Mūsų miesto turizmo galimybės pristatomos šiuolaikiškame interaktyviame stende: čia demonstruojame atnaujintą turizmo gidą, miesto sakralinių ženklų leidinį ir visų pamėgtą žaidimą „Šiauliai“. Po parodos visų lauksime Saulės mieste. Kviečiu susipažinti su besikeičiančiais Šiauliais, pavaikščioti miesto bulvaru, atnaujintomis erdvėmis, pasigrožėti žmogaus ir gamtos sukurtais mūsų turtais. Šiauliai šviečia“, – kalbėjo Šiaulių meras.

Palikęs miesto ambasadorius – turizmo atstovus toliau darbuotis, Artūras Visockas išskubėjo į susitikimą Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje. Su viceministru Mariumi Skuodžiu kalbėta apie miesto ekonominei plėtrai svarbų projektą – Petro Motiekaičio gatvės ruožo iki miesto ribos įrengimą. Įgyvendinus šį projektą bus užtikrintas Šiaulių pramonės parko sujungimas su magistraliniu keliu A9.

Šiaulių pramonės parkas veikia nuo 2008 metų, 53 hektarų teritorija yra skirta investicijoms pritraukti ir naujoms darbo vietoms kurti. Parkas buvo pripažintas svarbiu valstybei ekonominiu projektu. Šiuo metu Pramonės parke veiklą vykdo 10  įmonių, yra pasirašytos dar šešios investicijų sutartys. Šiaulių miesto savivaldybė būsimiems Šiaulių pramonės parko investuotojams siūlo 4 laisvus sklypus, kurių bendras plotas 13 ha.  Šiaulių pramonės parke yra sukurta visa reikiama viešoji infrastruktūra, tačiau teritorijos patrauklumą kiek mažina patogaus susisiekimo su magistraliniais keliais nebuvimas. Sunkiasvoris transportas iš pramonės zonos ir į ją turi važiuoti per Zoknių mikrorajoną arba Serbentų gatve. Toks maršrutas nepatogus nei investuotojams, nei Šiaulių miesto gyventojams.

Šiaulių miesto savivaldybė dėl šios svarbios gatvės atkarpos įrengimo raštu kreipėsi į Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, prašydama skirti projektui 450 tūkst. eurų dalinį finansavimą iš Kelių priežiūros programos lėšų.

Šiaulių miesto savivaldybės raštas Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

 

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Šiaulių TIC nuotraukosRuduo pilyje

Ruduo pilyje

Iš pirmo žvilgsnio pilis atrodo ta pati, nepasikeitusi. Kaip ir prieš mėnesį, žaliuoja ąžuolai, geltonų lapų beveik nėra, bet nukritusiomis gilėmis nuklotos trinkelės įrodo, kad ruduo atėjo. Anksčiau nepastebimos,...


Reklama