NAUJIENOS

Šiauliečius pasieks leidinys apie karantiną

Kategorija:

Miestas:
Artimiausiu metu šiauliečių namus turėtų pasiekti naujas informacinis leidinys, kuriame gyventojai ras svarbiausią, su koronavirusu ir karantinu susijusią informaciją. Prie šios Šiaulių miesto savivaldybės informacinės kampanijos be jokių dvejonių sutiko prisijungti ir Lietuvos paštas. Pašto darbuotojai į šiauliečių pašto dėžutes įmes net 50 000 leidinio egzempliorių!
 
 Šiaulių miesto savivaldybė su Lietuvos pašto pagalba inicijuoja informacinę kampaniją, kurios metu dauguma Šiaulių gyventojų pašto dėžutėse ras svarbiausią informaciją apie koronaviruso prevencines priemones. Geranoriškai sutarta, kad Lietuvos paštas neatlygintinai išplatins apie 50 000 informacinio leidinio „Šiauliai informuoja“ egzempliorių.
 
„Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad informacijos apie koronavirusą, karantiną ir kitus mūsų gyvenimo pasikeitimus netrūksta, tačiau įvertinę Savivaldybei užduodamus šiauliečių klausimus supratome, kad dalis mūsų miesto naujienų žmonių nepasiekia ir net svarbiausia informacija tiesiog pradingsta bendrame sraute. Šiauliuose yra tikrai nemažai ir garbaus amžiaus žmonių, kuriems priimtinesni tradiciniai informavimo būdai, o šiuolaikinės komunikacijos priemonės jiems neprieinamos. Šiuo leidiniu tikimės pasiekti didžiosios dalies šiauliečių namus ir tikimės, kad pateiktos rekomendacijos padės išlikti sveikiems“, – komentavo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.
 
Lietuvos paštas, prieš tai dalyvavęs panašioje informavimo kampanijoje sostinėje, sutiko prisidėti ir prie Šiaulių miesto savivaldybės iniciatyvos. Šiaulių spaustuvėje „Titnagas“ atspausdintus leidinius Lietuvos pašto darbuotojai į šiauliečių dėžutes pradėjo nešioti nuo ankstyvo ketvirtadienio ryto.
 
„Esame vieni tų, kurie būna arčiausiai gyventojų, jų namų, todėl nebuvo net abejonių, ar padėti Savivaldybei ir taip prisidėti prie visuomenės skatinimo likti namuose, saugoti save, laikytis šiuo metu taip svarbių karantino taisyklių, – sako Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė. – Kad ir kaip plačiai komunikuojama apie likimą namuose, kad ir kaip keistume siuntų ir laiškų pristatymą, siekdami išvengti žmogiško kontakto, vis dar atsiranda žmonių, kurie dėl nesvarbių priežasčių eina į pašto skyrius, atidarydami laiškininkui duris, nesilaiko saugaus atstumo, neišnaudoja savitarnos terminalų, kurie eliminuoja žmogiškąjį kontaktą. Šiuo metu bet kokios komunikacijos priemonės yra tinkamos, kad tik žmonės išgirstų ir liktų saugūs namuose“.
Leidinį parengė Šiaulių miesto savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro Visuomenės informavimo, administravimo, elektroninių ryšių organizavimo ir palaikymo grupė su savanorių ir Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pagalba.
 

Informacinio ledinio pavyzdį galima rasti čia
 Svarbiausią aktualią informaciją apie karantino sąlygomis gyvenančius Šiaulius galima rasti miesto svetainėje  www.siauliai.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/SiauliuMiestoSavivaldybe/.

Vitalis Lebedis
Šiaulių miesto savivaldybės
Bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistas
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama