Šiandien – visiškas saulės užtemimas: kaip galime pakeisti savo gyvenimą
  NAUJIENOS

Šiandien – visiškas saulės užtemimas: kaip galime pakeisti savo gyvenimą

Kategorija:

Miestas:
Birželio 2 dieną Čilėje ir Argentinoje 9,65 tūkst. km ruože 13 val. 1 min. vietos laiku, o Lietuvos laiku 20 val. 1 min. Ramiajame vandenyne prasidės visiškas Saulės užtemimas. Čilėje visiškai saulės nebus matyti 16 val. 38 min. vietos laiku, Lietuvos laiku – 23 val. 38 min. Vėliau saulė kuriam laikui užtems Argentinoje.
Atrodo, kokią įtaką gali turėti šis gamtos reiškinys mums, gyvenantiems Lietuvoje.
Kaip teigia astrologai, šis reiškinys turi įtakos mums visiems: tikintiems tuo, ar netikintiems. Užtemimas vyksta Vėžio ženkle, ir tai, astrologu teigimu, turi ypatingą poveikį. Tai labai palankus laikas norams išsigryninti ir savo jausmams artimiesiems išsiaiškinti. Kitaip tariant, atėjo laikas kažką pakeisti savo šeimoje. Gyvenantiems nesantaikoje galbūt verta pagalvoti apie santykių įteisinimą, tačiau pulti šiandien į metrikacijos skyrių susirašyti ar į bažnyčią priimti santuokos sakramento nepatariama. Šiandien palanku apsispręsti, kad jau laikas susilaukti kūdikio, ar apgalvoti namų remontą. Diena palanki ir kitiems seniai brandintiems planams ir svajonėms įgyvendinti.
Saulės užtemimas sudaro galimybes kiekvienam „persikrauti“ ir į savo gyvenimą pritraukti naujus įvykius. Saulės užtemimo energija padeda pritraukti viską, apie ką svajojote: pakeisti gyvenamąją vietą, darbą, arba užimti kur kas aukštesnė vietą visuomenėje.
Jaunatis per šį saulės užtemimą gali transformuoti sąmonę. Tai, kas anksčiau atrodė nerealus dalykas, dabar tampa realybe. Palankus laikas įgyvendinti metų pradžioje išsikeltus uždavinius. Tačiau svarbu viską kruopščiai iš anksto apgalvoti, o veiksmų pradžią susieti su savo namais, kur jaučiamės kaip žuvis vandenyje. Tada  Fortuna padovanos šansą, kurio norėjote. Saulės užtemimo Vėžio ženkle metu rekomenduojama, kad viskuo, ką mes vadiname namais, net savyje suformuotą vidinį pasaulį, reikia rūpintis ir su jais dirbti. Todėl būtina atkreipti dėmesį į pačius giliausius savo poreikius ir jausmus. Būtina atsiverti kitų palaikymui, ir kitus palaikyti be jokių užslėptų motyvų.  Vėžio energija atveria ilgalaikių gyvenimo pokyčių  galimybę. Ir tie pokyčiai ilgam atneš naudą.
Ką galima daryti per šį saulės užtemimą?
Verta įsiklausyti į savo intuiciją, nes šiuo laiku ji sustiprėja.
Saulės užtemimas – tai naujas gyvenimo žingsnis, todėl, jei jūs kažką norėjote įgyvendinti, atsiranda šansas tai padaryti.
Vertėtų susidaryti planą, kurį ketinate įgyvendinti artimiausiu metu. Apgalvokite viską iki smulkmenų.
Labai gerai šiuo laikotarpiu mokytis ko nors naujo. Šiuo laikotarpiu visos žinios įsisavinamos geriau ir kokybiškiau.
Jei norite atsikratyti netinkamo įpročio ar charakterio savybės, šis saulės užtemimas tam labai tinkamas.
Kiekvieno saulės užtemimo metu sustiprėja emocijos ir prigesina protą. Mes jaučiame neaiškų nerimą, tarsi tuojau pat įvyks kažkas nepageidautinas. Tokia būsena tampa mūsų tarpusavio nesutarimų, pykčių, vidinių prieštaravimų priežastimi. Kad to neįvyktų, pasistenkite atsipalaiduoti. Rekomenduotina pasimėgauti atpalaiduojančia vonia, aromaterapija, pasinerti į meditaciją, užsiimti joga ar užsiimti kita atpalaiduojančia ir jums malonia ir nuraminančia veikla.
Per šį saulės užtemimą rekomenduotina  kiek įmanoma daugiau dėmesio skirti savo šeimai, nes to momento šeimos narių nuotaikos gali turėti įtakos ir vėlesniam laikui. Tad apsupkite save ir savo artimus teigiamomis energijomis. Nuoširdžiai jiems linkėkite meilės, laimės, sveikatos ir visokeriopos gerovės savo artimiesiems ir jus supantiems žmonėms.
Ir dar, šiandien visiems atleiskite už visas nuoskaudas, paleiskite visas nuosėdas, likusias po konfliktų ir atleiskite tiems, su kuriais tie konfliktai kilo.
Šią dieną būtų naudinga pasidaryti sau iškrovą. Galbūt visai tiktų šiandien maitintis vaisiais ir vandeniu. Ar net paprasčiausiai pabadauti.
Šiandien labai naudinga būti maldoje ar meditacijoje, pabūti vienumoje, kad sustiprintumėte savo dvasingumą. Tad užsiimkite veikla, kuri nesužadintų stiprių emocijų ir nerimo.
Užtemimo dieną visai gerai būtų vilkėti geltonos ar oranžinės spalvos drabužį ar arti turėti tokios spalvos daiktų. Labai gerai šiandien valgyti oranžinius ar geltonus vaisius ir daržoves.
Šiandien labai tinkama diena giminės energijai sustiprinti, verta kreiptis pagalbos į savo protėvius, parodant jiems dėmesį ir dėkingumą. Tokiu būdu sustiprinate energetinį ryšį su gimine, sustiprinate jų energetinius kanalus, kad jiems užtektų jėgų ir jums padėti.
Ko šiandien negalima daryti?
Šiuo periodu netinka užsiiminėti labdaringa veikla.
Geriau į kitą dieną perkelti ir dideles pinigines operacijas, nes jos ne tik gali neatnešti pelno, bet ir įstumti jus į skolas. Ypač tai siejasi su kreditais, nes jie gali įpainioti į amžinas skolas.
Negalima pykti, keiktis, įžeidinėti. Taip, emocijos gali lietu per kraštus, bet praeis truputį laiko, ir jos nurims.
Neverta šiandien pradėti verslą ar imtis įgyvendinti naują verslo planą.
Nerekomenduojama į rankas imti aštrius daiktus. Didelė tikimybę, kad stipriai susižeisite.
Šiandien negalima sudaryti santuokos ar pradėti vaikus. Visa tai galima planuoti, bet nesiimti šiandien įgyvendinti.
Nerekomenduojama šiandien dieną miegoti. Taip pat palikti maistą po atviru dangumi. Nerekomenduotina ir maisto gaminti po atviru dangumi. Trys valandos prieš užtemimą ir trys valandos po užtemimo geriausia nevalgyti. Iš maitinimosi raciono vertėtų šiandien vertėtų išimti mėsą, sūrį, miltų patiekalus. Draudžiama vartoti alkoholį ir kitus svaigalus.
Taip pat netinkama diena kieme ar balkone džiovinti skalbinius.
Būkite atsargūs vairuodami mašiną. Jei galite, geriau šiandien nesėskite už mašinos vairo.
Reikia susilaikyti nuo stambiu sandėrių ir stambių išlaidų, atsisakyti brangiai kainuojančių pirkinių.
Jei įmanoma, geriau šiandien nedaryti operacijų, netvarkyti dantų. Nereikėtų kirpti nagų ir plaukų, nes tai gali sugrąžinti senus ginčus ir konfliktus. Būkite atsargūs ir venkite keršto.

Pagal užsienio spaudą parengė Karolina Baltmiškė
 

Reklama