NAUJIENOS

Shaggy kilimai – nuostabi interjero detalė

Kategorija:

Miestas:

Įvairūs kilimai vis labiau sugrįžta į madą. Daugelis žmonių įsigyja raštuotus bei spalvotus kilimus ir pasitiesia juos miegamajame, svetainėje ar net vonios kambaryje, o ne tik koridoriuje, kaip buvo daroma anksčiau. Tai išties puiki interjero detalė, kuri, tinkamai parinkta, gali pagyvinti bendrą namų vaizdą ir juos papuošti. Visgi, kartais išsirinkti tampa nelengva, ypač, kai aplink tiek daug įvairiausių pasiūlymų. Viena iš populiariausių kilimų rūšių šiomis dienomis yra Shaggy. Tokio tipo kilimus greičiausiai sugebėsite atskirti jau iš tolo, mat jie pasižymi visą paviršių dengiančiu tankių kilpučių tinklu.

Shaggy kilimo privalumai

Yra išties nemažai priežasčių, kodėl žmonės renkasi būtent šio tipo kilimus. Daugelį asmenų jie pakeri savo minkštumu ir purumu, mat šis ne tik gražiai atrodo, bet ir yra minkštas stovėti ar netgi prisėsti. Būtent dėl šios priežasties žmonės perka Shaggy kilimus, norėdami patiesti juos vaikų kambaryje, jog šie galėtų žaisti ant minkšto bei švelnaus paviršiaus. Ši danga puikiai tinka ir asmenims, kurie namuose mėgsta vaikštinėti basomis. Be to, Shaggy kilimas sugeria garsus, o tai išties aktualu daugeliui žmonių.

Atkreipkite dėmesį į tinkamą dydį

Nors tai galėtų pasirodyti, kaip savaime suprantamas dalykas, neretai žmonės neatkreipia dėmesio į tai, jog kilimas būtų toks, kokio reikia – o tuomet šis nebeatrodo taip gražiai. Nepamirškite išmatuoti patalpos, jog, pavyzdžiui, kilimo kraštai nesiremtų į sienas. Be to, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į proporcijas – didelėje patalpoje kilimas neturėtų būti pernelyg mažytis, kitaip jis tiesiog „paskęs“ tarp kitų objektų.

 

Ieškokite kokybiškai pagaminto kilimo

Nors Shaggy tipo kilimai yra itin populiarūs ir turi nemažai privalumų, labai svarbu surasti tinkamą tiekėją tam, jog nenusiviltumėte jų kokybe. Atkreipkite dėmesį, jog kilimas būtų pagamintas iš kokybiško polipropileno. Tokiu atveju, šis bus tikrai tvirtas bei atsparus aplinkai, pavyzdžiui, trinčiai ar nuolat žaidžiantiems vaikams. Juk greičiausiai kiekvienas iš mūsų prieš pirkdamas naują daiktą tikisi, jog šis kuo ilgiau išlaikys savo pirminę išvaizdą. 


Aistė Bielinė
 

Reklama