NAUJIENOS

Šeštadienio popietė miške

Kategorija:

Ech, tie žentai... Net trumpam su taksiuke Dina nebegalime išeiti į kiemą. Apie ilgesnį pasivaikščiojimą nė kalbos negali būti. Žentai kantrūs. Beje, ir gudrūs. Tad vos tik kieme pasirodau, jie bando užmegzti pačius geriausius ryšius su manimi. Tikri žentai, žino, nuo ko pradėti... Tik laksto, tik uodegytėmis vizgina, aplink kojas sukiojasi... Kiekvienas savo prielankumą rodo. Tad kiek apsitvarkiusi nutariau su Dina važiuoti pasivaikščioti į mišką. Jau nešant taksiukę į mašiną, kieme kilo sujudimas. Gerą kilometrą garsiai skalydami bijosi. Paskui, matyt, pailso, atsiliko ir galiausiai galiausiai dingo.
Miške romantikos netrūko. Dina siūte siuvo po mišką, tai nubėgdama tolyn, tai vėl grįždama, tai bandydama pasivyti jai patikusį paukštį. Paskui įniko į drugelius, p pamačiusi, kad juo fotografuoju, dar labiau įsilinksmino. Pamačiusi nutūpusį drugelį ima garsiai loti, bet kai artinuosi aš prie drugelio, ir ji artinasi. Taigi užfiksuoti tą grožį nelabai besisekė. Geriau viskas vyko, kol Dina nebuvo įsijungusi. 
Tačiau juk ne tiek ir svarbu, kai aplink tiek grožio. Besibudinančių beržų spalva susilieja su sodria eglių žaluma, kuri švelniai įsirašo į  į dangaus žydrynę, kai gamta skleidžia nepakartojamą pavasari aromatą. Paskubėkime tuo pasidžiaugti, juk jau baigiasi pirmasis pavasario mėnuo.
 
Genovaitė Paulikaitė

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama