NAUJIENOS

SEO paslaugos – kodėl verta samdyti SEO paslaugų agentūrą?

Kategorija:

Miestas:
SEO gali būti sudėtinga užduotis bet kuriam verslui. Ar šioms paslaugoms jums geriau samdyti agentūrą ar pakviesti į įmonės komandą SEO specialistą, kad atliktų jūsų svetainės SEO? Abu šie variantai turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau jų tikslas yra tas pats: naudoti SEO, kad padėtų plėsti jūsų verslą internete.

Tačiau šiandien susikoncentruosime į SEO paslaugos teikėjus už jūsų įmonės ribų – agentūras ar laisvai samdomus specialistus. Ką reikia apie juos žinoti, kokie privalumai bei trūkumai.

Kodėl verta samdyti SEO agentūrą?

Pirmas privalumas, kodėl turėtumėte dirbti su agentūra - jūs gaunate platų žinių spektrą. Strateginis SEO yra daug daugiau nei tiesiog žinoti, kaip tirti raktinius žodžius. Patyrusi agentūros komanda į savo kampaniją įtrauks išsamias žinias apie skaitmeninę rinkodarą. Agentūros komandos narių išmanymas apie mobiliąją, skaitmeninę reklamą ir bendros technologijų naujienos padės jiems suderinti jūsų tikslus su dabartiniais paieškos sistemų standartais.
Gera SEO agentūra taip pat turės patirties dirbant su daugybe skirtingų klientų įvairiose pramonės šakose. Tai suteiks jiems unikalią perspektyvą, kad jūsų verslui galėtų pritaikyti plačias SEO žinias.

Jūs gausite SEO ekspertų komandą, kuri informuos apie naujausius algoritminius pakeitimus. Visas paslaugas teikiančias SEO agentūras gali sudaryti paskyrų valdytojai, turinio rašytojai, žiniatinklio kūrėjai ir daugelis kitų, kurie visi turi praktinių žinių apie tai, kuo jie gali prisidėti tobulinant jūsų SEO kampaniją.

Google ir kitoms paieškos sistemoms nuolat keičiant savo algoritmus, visada tobulėjanti ir savo darbą išmananti komanda gali pasirodyti neįkainojama, ypač kai reaguojama į staigius pokyčius.

Bendradarbiauti su agentūra dažnai yra pigiau nei samdyti vidinį SEO specialistą. Darbuotojas įmonės viduje užsiimantis SEO, sudaro daugiau išlaidų - jums gali tekti pasiūlyti didesnį atlygį norint pritraukti specialistą, padidinti jų atlyginimą pagal jų patirtį, ir tai net neskaičiuojant išmokų, premijų ar papildomų darbų, kuriuos reikės užsakyti iš kitų specialistų. Turėdami sutartį su agentūra, mokėsite tik už jų paslaugas, paprastai kaip mėnesinį mokestį.
Jei darbai netenkina, nesilaikoma sutartų terminų ir pan, galite nutraukti sutartį su agentūra. Jei SEO paslaugas teikianti agentūra nepasiekia norimų rezultatų, galite juos atleisti. Galbūt nesilaikoma terminų arba jų darbo kokybė neatitinka to, kas buvo žadėta. Galbūt jūs tiesiog nesutariate. Kadangi jūs mokate agentūrai, kad suteiktų paslaugą, nėra nepagrįsta jų atsisakyti, kai ta paslauga neveikia.

Agentūros trūkumai samdantis SEO darbams

Jūs apsiribojate tik virtualiais santykiais. Daugeliu atvejų jūs asmeniškai nesusitiksite su savo agentūros komanda. Dauguma susirašinėjimų bus atliekami elektroniniu paštu arba telefonu. Dėl to gali būti sunku kartu ieškoti idėjų arba atlikti greitus pakeitimus.

Jei tiesioginis bendravimas jums svarbus, galite pabandyti susirasti vietinę agentūrą, kuri galėtų reguliariai susitikti su jumis akis į akį, jei tai aktualu. Tačiau tai darydami apsiribojate tik tuo, kas yra šalia jūsų. Ne kiekviena vietinė, ypač mažesniame mieste dirbanti agentūra turės tą pačią patirtį ir žinias; pasirenkant vietinę agentūrą, kyla pavojus apsiriboti komanda, kuri neatitinka visų jūsų poreikių bei lūkesčių.
 
Kitas trūkumas, su kuriuo reikės susitaikyti - jūs esate tik vienas iš daugelio klientų, su kuriais agentūra dirba. Deja, nesulauksite viso savo agentūros dėmesio. Žinoma, jie jums skirs laiko - juk jūs jiems mokate, bet jei visą laiką laukiate išskirtinio bendravimo, jūs nusivilsite.

Bendraujant su agentūra gali tekti įvertinti savo lūkesčius. Jie gali neturėti laiko atsakyti į kiekvieną klausimą, kurį užduodate. Turite pasitikėti savo agentūra iki tam tikro lygio, kad jie laikysis sutarties ir atliks tai, ko iš jų tikimasi. Tai gali reikšti palikti juos pakankamai ramybėje, kad jie galėtų atlikti savo darbą.
 
Aistė Bielinė

Reklama