NAUJIENOS

Senjorų namai su visais patogumais

Kategorija:

Miestas:

Modernūs senjorų globos namai netoliese Kauno yra ta vieta, kurioje seneliai nusipelnė orios senatvės ir gero gyvenimo būdo. Senjorų namai pasirūpins puikiu laiko praleidimo būdu, gera sveikata ir visomis reikiamomis sąlygomis tam, kad gyvenimas senyvame amžiuje būtų aktyvus, prasmingas ir sveikas. Skaitydami toliau sužinosite apie senelių namus ir atrasite patyrusius specialistus, kurie pasirūpins įvairaus amžiaus seneliais.

Senelių namų bendruomenė ir veiklos

Kiekvienas naujas senelių namų narys taip pat tampa ir didelės bendros šeimos nariu, todėl gali jaustis laisvai ir atrasti sau daugybę patinkančių veiklų. Skatinamas senelių judėjimas gryname ore, sveikas gyvenimo būdas ir sveika mityba. Kiekvienas susiras čia sau tinkamą veiklą pagal pomėgius, todėl nuobodu tikrai nebus ir laikas neprailgs.

Pagalba seneliams su negalia

Senjorų slaugos namai taip pat gali pasirūpinti ir negalią turinčiais seneliais. Teikiamos slaugos paslaugos, įvairių sričių gydytojų konsultacijos ir medicininės paslaugos pagal poreikį. Vedamos sveikatos stiprinimo programos, suteikiama visa reikalinga pagalbinė įranga neįgaliesiems (judėjimo įranga, specialūs čiužiniai, vežimėliai ir kt.). Slaugos namai yra pritaikyti gyventi ir laisvai judėti susidūrusiems su fizine negalia.

Kaip patekti į globos namus, ar šiuo metu yra laisvų vietų ir kaip vykdomas priėmimas sužinosite susisiekę su specialistais.

Senjorų namai, kuriuose gera ir jauku būti. Kreipkitės į rūpestingus specialistus, kurie užtikrins, jog senatvė būtų ori ir kaip įmanoma labiau lengvesnė.

Aistė Bielinė

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama