NAUJIENOS

Seneli, aš tavęs nebijau

Kategorija:

Miestas:
Viskas, ir tiesa, gali būti piktas vedlys į netiesą, jei bet kuris iš esmės teisingas faktas ar reiškinys bus pateiktas be geranoriškumo, be vidinio jausmo ar net su piktavališku, pikdžiugišku noru. Kalbu apie karantininę informaciją, kad vyresnio amžiaus žmonės priklauso rizikos grupei. Daugelis tai suprato (kaip ir norėjo tos informacijos bejausmiai skleidėjai), kad reikia saugotis vyresnių žmonių, vengti, kaip keliančių pavojų, savo tėvų, senelių, pasitaikė atvejų, kai garbaus amžiaus žmones gujo iš savo tarpo priklausantys „gerajai“ visuomenės grupei. Aš, kaip rašytojas, būčiau veltui pamokęs tuos informatorius, kaip derėjo pateikti tą tikrai teisingą ir reikalingą faktą.

Tą galiu padaryti ir dabar: „Mieli seneliai, nematomai sklinda visus vienodai galintis susargdinti virusas, tačiau jūs patys turite saugotis labiau už kitus, nes jis jums, kaip silpnesnės sveikatos, yra pavojingesnis, o jūs esate taip reikalingi savo vaikams, anūkams. Gyvenkite ilgai ir laimingai.“

Tą ir turėjo pasakyti tie šaltaširdžiai informatoriai: virusas seneliams yra pavojingesnis, o ne seneliai pavojingesni kitiems. Deja, žmonių, negavusių gyvenime gerumo pamokų, vis daugiau. Aš jų saugausi, kaip virusų. Sėkmės.

Jeronimas Laucius
Rašytojas
 

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama