NAUJIENOS

Šeimos diena Šniūraičiuose

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 17 d. Šniūraičių pramogų salėje buvo gausu kviestinių svečių, koncertinės programos dalyvių, ir žiūrovų, kadangi visi šniūraitiškiai buvo sukviesti į renginį, skirtą Šeimos dienai paminėti. Šniūraičių kaimo gyventojai susitiko su visuomenės veikėju, Romos katalikų vyskupu, Šiaulių Garbės piliečiu Eugenijum Bartuliu, Kairių parapijos klebonu Rimantu Pranskaičiu. Visus garbingus svečius, jubiliatus ir renginio dalyvius pasveikino Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė ir asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ pirmininkė Audronė Motiejūnienė.
Šia dieną šniūraitiškių Zuzanos ir Viktoro Morkūnų šeima buvo pasveikinta Auksinių vestuvių proga, Nijolės ir Jono Lukošių šeima – Smaragdinių vestuvių proga, Vitalijos ir Česlovo Rimkų šeima – Safyrinių vestuvių proga, Editos ir Rolando Maceikių šeima – Perlinių vestuvių proga, Ingos ir Kęstučio Zaturskių šeima – Sidabrinių vestuvių proga.
Šventėje pasveikintos gražius jubiliejus atšventusios Danguolė Petrauskienė ir Laimutė Jakštienė, bei Adelė ir Adolfas-Antanas Bačiauskai.

yskupas Eugenijus Bartulis visus jubiliatus pasveikino ir palaimino.

Šventės dalyvius linksmino  šniūraitiškių ansamblis ir kapela ,,Bendraminčiai“  bei dramos būrelis, kuris parodė komediją „Onikės sužieduotuvės“ ( rež. Audronė Motiejūnienė)

Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ informacija

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Bukantės dvarelyje – edukacinė popietė


Jeronimas Laucius. Pasaulio garsai

Lapkričio 11–17 d. energijų horoskopas

Svetimas skausmas į širdį nesminga

Reklama