NAUJIENOS

Šeduvoje – daug dėmesio vandentvarkai ir būsimiems projektams

Kategorija:

Miestas:
2019 m. gruodžio 6 d. Šeduvos kultūros ir amatų centro salėje vyko Atvirų durų diena, kurioje seniūnijos gyventojai turėjo galimybę išsakyti rūpimus klausimus Radviliškio rajono savivaldybės atstovams.

Šeduvos miesto seniūnijos bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai bei gyventojai domėjosi atliekų išvežimo, medžių kirtimo, pėsčiųjų takų rekonstravimo, vėjo jėgainių statymo seniūnijos teritorijoje, kelių ir gatvių tvarkymo klausimais.

Daug dėmesio susitikime skirta vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimo klausimams. UAB ,,Radviliškio vanduo“ vyr. inžinierius Mindaugas Gapšys informavo gyventojus, kodėl buvo atmesta paraiška finansuoti projektą Vilniaus, Paniauduvės, Taikos ir Pakruojo gatvėse ir kokie tolimesni planai dėl vandentiekio įvedimo šiose gatvėse.

Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas su vienu iš Šeduvos bendruomenės narių, atstovaujančių Šeduvos sporto mėgėjus, diskutavo, kokią tvarką reikėtų nusimatyti dėl sporto salės naudojimosi, kad abi pusės būtų patenkintos.

Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Gintaras Pilypas trumpai informavo, kad 2020 m. pavasarį turėtų prasidėti Šeduvos turgaus aikštės rekonstravimo darbai. Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys pasidžiaugė, kad jau yra pasirašyta Šeduvos autobusų stoties projektavimo sutartis.

Susitikime dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, administracijos direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Gintaras Pilypas, Statybų skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, savivaldybės ekologė Valentina Grinienė bei UAB ,,Radviliškio vanduo“ vyr. inžinierius  Mindaugas Gapšys.

Po susitikimo su gyventojais savivaldybės vadovai skubėjo į miesto aikštę, nes ten susirinkęs gausus būrys vaikų ir tėvelių laukė Šeduvos miesto žaliaskarės įžiebimo.

Fotografijos Sigito Mikučio.

Šeduvos miesto seniūnijos informacija


Reklama