NAUJIENOS

Savivaldybėje priimti tarptautinio projekto dalyviai

Kategorija:

Miestas:
Rugsėjo 19 dieną Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje priimti tarptautinio Erasmus+ projekto „Ant Europos sparnų“ dalyviai. Ignalinoje lankėsi 30-ties mokinių ir mokytojų grupė iš Latvijos, Čekijos, Kroatijos, Ispanijos.  Dūkšto mokyklos anglų mokytojos Lenie Drūteikienės ir biologijos mokytojos Sonatos Petkūnienės parengtas ir kuruojamas   projektas skirtas žinioms kaupti ir įgūdžiams ugdyti, taip pat pristatyti Lietuvą, Ignalinos kraštą ir susipažinti su kitų šalių istorija, kultūra.
Svečius sutikęs savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis papasakojo apie rajoną, Ignalinos miestą, pasidžiaugė bendradarbiavimu su Čekijos Prachaticės savivaldybe, kurios atstovai šią savaitę lankysis Ignalinoje, taip pat su Vokietijos Biureno miestu, kur planuoja vykti ignaliniečių delegacija.
Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimanta Vilčinskienė džiaugėsi matydama tiek daug jaunų veidų. „Smagu, kad turime puikias galimybes bendrauti, važiuoti vieni pas kitus, susipažinti su šalių kultūra, pasigrožėti gamta, įgyvendinti bendrus projektus.“,- sakė ji. 
Svečiams buvo parodytas filmas apie Ignaliną. Na o susipažindami su Ignalinos kraštu jie aplankė Aukštaitijos nacionalinio parko gražiausias vietas, pabuvojo „Paukščių kaime“, Ginučiuose ragavo tradicinės žuvienės.  Smagūs susitikimai ir įdomi projektinė bei pramoginė veikla laukė mokyklose. Pakeliauta ir po Lietuvą.
 
Lina Kovalevskienė

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama