NAUJIENOS

Savivaldybėje priimti Erasmus + programos projekto „CHECKMATES – CHESSMATES!” dalyviai

Kategorija:

Miestas:

 kovo 9 dieną, savivaldybėje lankėsi Erasmus + programos projekto „CHECKMATES – CHESSMATES!” (,,Šachmatų draugai”) dalyviai iš Ispanijos, Rumunijos, Vengrijos, Lenkijos ir Bulgarijos. Svečiai dalyvauja Lauksargių pagrindinės mokyklos vykdomame projekte.

Savivaldybėje vykusiame susitikime su svečiais iš užsienio dalyvavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius, Mero patarėjas Kasparas Bertašius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas ir vyr. specialistė Danguolė Petkienė. Susitikimo metu svečiams buvo pristatytas Tauragės kraštas, parodyta filmuota medžiaga apie Tauragę.  Tomas Raulinavičius svečiams pristatė savivaldybės vykdomas programas, akcentavo savivaldybės prioritetus švietimo ir verslo srityse. Egidijus Šteimantas pristatė švietimo sistemą, svarbiausius iššūkius.

Susitikime taip pat kalbėta apie savivaldybės inovatyvius sprendimus, kuriasi siekiama paskatinti mokinius ir mokytojus, sąlygų sudarymą grįžusiems iš užsienio vaikams mokytis bendrojo ugdymo mokyklose ir kt.

Svečiai teigiamai įvertino Tauragės r. savivaldybėje vykdomas programas švietimo srityje ir išreiškė pageidavimus vykdyti daugiau bendrų programų su jų atstovaujamų miestų švietimo įstaigomis.

Tauragės miesto savivaldybės informacija

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama