NAUJIENOS

Savivaldybėje lankėsi svečiai iš penkių užsienio šalių

Kategorija:

Miestas:
Šiandien, gegužės 29 d., Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybėje) lankėsi mokinių ir mokytojų delegacija iš penkių užsienio šalių – Rumunijos, Ispanijos, Portugalijos, Graikijos ir Italijos. Svečius priėmė Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.
Savivaldybės meras mokytojų ir mokinių delegacijai pasakojo apie Mažeikių rajoną, pristatė Savivaldybės administracijos struktūrą. Susirinkusieji žiūrėjo dokumentinį filmą anglų kalba „Mano kraštas – Mažeikiai“.
Pagal tarptautinį projektą „Kūrybinga Europos Mokykla C.L.I.C.K“ mokiniai ir mokytojai atvyko į Mažeikių „Ventos“ progimnaziją. Santrumpa C.L.I.C.K reiškia: komunikacija, kalbos, tarpkultūrinis bendradarbiavimas, kultūra, žinios. Šiuose žodžiuose užšifruoti pagrindiniai projekto tikslai ir siekiai. Svečiai lankysis įvairiuose renginiuose, pažins mūsų krašto papročius ir tradicijas, keliaus po Lietuvą.
 
 Alma Tupikienė
 
 
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama