NAUJIENOS

Savivaldybėje lankėsi galimi investuotojai

Kategorija:

Balandžio 21 dieną Anykščių rajono savivaldybės mero Kęstučio Tubio kvietimu Savivaldybėje lankėsi AB Balticsofa savininkas ir generalinis direktorius  Bent-Aage Petersen ir gamybos vadovas Evaldas Sadauskas. Svečiai susitiko su Meru, laikinąja Administracijos direktore Veneta Veršulyte bei Investicijų ir projektų valdymo skyriaus laikinuoju vedėju Mantu Vaičiulevičiumi. Susitikimo metu vyko diskusijos apie galimybes Anykščiuose įsteigti baldų gamybos įmonės filialą, aptartos perspektyvos, kuo galėtų prisidėti Anykščių rajono savivaldybė, išklausyti verslininkų lūkesčiai.

Tai jau antrasis K. Tubio ir Anykščiuose verslą plėsti planuojančių verslininkų susitikimas.  

Galimiems investuotojams buvo pristatytos mūsų rajono tarybos sprendimais patvirtintos mokesčių lengvatos verslo subjektams. Svečius domino demografinė Anykščių rajono situacija, nedarbo lygis, miesto ateities vizija. Savo ruožtu jie gavo rajono vadovų patvirtinimą gauti visokeriopą pagalbą tvarkantis reikiamus dokumentus, leidimus.

AB Baltic sofa yra per 360 darbo vietų sukūrusi įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į daugelį pasaulio šalių. Anot gamybos vadovo E. Sadausko, jų įmonės produkcijos paklausa viršija pasiūlą, todėl nuspręsta plėsti gamybos apimtis. Kaip vieną iš galimų vietovių įmonės plėtrai verslininkai nurodo Anykščius. Čia planuojama sukurti apie 100 darbo vietų. Priėmus sprendimą dėl pasirinktos vietos, planuojamas pakartotinis AB Baltic sofa atstovų susitikimas su savivaldybės atstovais dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

Virginija Ros Garcia

Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyrius

Specialistė ryšiams su visuomene 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kaip mokėmės siuvinėti atviruką

2 pamokėlėReklama