NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Savivaldybėje – diskusijos su rajono verslininkais

Kategorija:

Miestas:
Birželio 6 d. pokalbiui su Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) ir Savivaldybės administracijos vadovais atvyko nemaža grupė Mažeikių verslininkų asociacijos narių.  Susitikimo tikslas – išgirsti ir aptarti Savivaldybės strategijas, siekiant gerinti investicinę aplinką ir verslo sąlygas rajone.
Per daugiau nei pusantros valandos trukusį susitikimą kalbėta ir diskutuota įvairiais klausimais – Mažeikių miesto „veido“ vizija, jo tvarkymas, priežiūra ir architektūriniai sprendimai, infrastruktūros gerinimas (gatvių ir kelių priežiūra, inžineriniai tinklai, susisiekimas, apšvietimo sistemos), švietimo pertvarka, žmonių užimtumas, jaunimo skatinimas rinktis rajono verslui reikalingas profesijas. Verslininkai taip pat pageidavo iš pirmų lūpų sužinoti apie numatytus remonto ir statybos darbus, kurie palies kiekvieną mažeikiškį, kaip ketina kovoti su „pastatų vaiduoklių“ savininkais. Kalbėta ir apie palankesnių sąlygų vietiniam verslui kūrimą. Savivaldybės vadovai norėjo išgirsti kiekvieno poreikius ir galimybes plėtoti verslą, kuo gali padėti savivalda. Nuspręsta, kad tokius susitikimus būtų galima organizuoti kas mėnesį. Tai sudarytų geresnes sąlygas bendradarbiauti – savivaldai geriau pažinti vietinį verslą, o verslininkams – savivaldą.
Susitikime dalyvavo Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė.
 
 Kristina Galdikė
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

 
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama