NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Savivaldybė iš UAB „Litesko“ reikalauja 14 milijonų eurų žalos atlyginimo

Kategorija:

Miestas:
Alytaus miesto savivaldybė patikslino reikalavimus byloje dėl šilumos ūkio grąžinimo iš UAB „Litesko“ ir reikalauja 14 milijonų eurų žalos atlyginimo. Minėta byla, kurioje patikslinimai pateikti vakar, buvo pradėta 2016 m. rugpjūčio mėnesį.
„Mūsų skaičiavimais, žmonės nuo 2012 metų už šilumą permokėjo milijonus, ir savivaldybė reikalauja šią žalą vartotojams atlyginti“, – teigė Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.
Papildydama reikalavimus dėl šilumos ūkio grąžinimo savivaldybės valdomai bendrovei „Alytaus šilumos tinklai“, savivaldybė reikalauja atlyginti nuomos sutarties vykdymo metu dėl UAB „Litesko“ veiklos galimai padarytos žalą vartotojams ir savivaldybės bendrovei. Reikalaujama atlyginti žalos suma viršija 14 mln. Eur. Žala susidarė dėl UAB „Litesko“ veiklos laikotarpiu galimai netinkamai vertintų veiklos sąnaudų šilumos kainoje bei kitų nuomos sutarties ir teisės aktų nuostatų nevykdymo.
Savivaldybė šiuo metu aktyviai dalyvauja derinant naują šilumos kainą vartotojams su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija, o dėl ankstesnių kainų galiojimo metu UAB „Litesko“ nepagrįstai gautų sumų grąžinimo keliami reikalavimai šioje byloje.
Byloje yra toliau taikomos laikinosios apsaugos priemonės – paskirtas laikinas šilumos ūkį sudarančio turto administratorius –jis turi užtikrinti šilumos tiekimo nepertraukiamumą ir šilumos ūkio komplekso perdavimą UAB „Alytaus šilumos tinklai“.
 
Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama