NAUJIENOS

Sausio13-ąją uždegtos atminimo žvakutės Laisvės gynėjams atminti

Kategorija:

Miestas:

Šiandien 8 val. ryte tauragiškiai kaip ir visos Lietuvos švietimo įstaigos, valstybės institucijos ir organizacijos bei visi geros valios žmonės paminėdami prieš dvidešimt devynerius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 13 d. 8 valandą dešimčiai minučių languose uždegtos vienybės ir atminimo žvakutes.

Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ prisimename 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.

2020 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vykta jau tryliktą kartą. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

Atminties akcija tauragiškiai primena, kad niekada nepamirš už laisvą Lietuvą kovojusių ir savo gyvybes paaukojusių Tautos didvyrių ir pagarbiai saugos jų atminimą.

Sausio 13 d. 13 val. prisimindami ir pagerbdami žuvusiuosius, kurių aukos sudėtos dėl visų mūsų ateities, dėl pamatinių tautos vertybių – laisvos ir nepriklausomos Lietuvos, kelioms minutėms vieningai gyva žmonių grandine sustosime Dariaus ir Girėno gatvėje.

Tauragės rajono savivaldybės administracija


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama