NAUJIENOS

Šarūnas Vaitkus: grįžti ar ne prie senosios mokslo metų trukmės?

Kategorija:

Miestas:
Didžioji dauguma šalies savivaldybių pasisako už mokslo metų trukmės trumpinimą, o absoliuti dauguma ugdymo įstaigų nėra pritaikytos dirbti per karščius – tai parodė Lietuvos savivaldybių asociacijos liepą surengta apklausa. Iš 60 šalies savivaldybių apklausoje dalyvavo 49, ir dauguma jų – 40 – pasisakė už mokslo metų trukmės trumpinimą. Tai sudaro 81,6 proc. dalyvavusiųjų apklausoje. Kad mokslo metų trumpinti nereikia, pasisakė 8 savivaldybės (16,3 proc. dalyvavusiųjų apklausoje). Viena savivaldybė vieningos nuomonės nepateikė. Tai sudaro 2 proc. apklaustųjų. 
Absoliučios daugumos šalies savivaldybių išreikštas noras, kad būtų grąžinta senoji mokslo metų trukmė, yra svarus argumentas. To pageidauja ir švietimo bendruomenė, ir mokinių tėvai. Tikiu, kad į šią savivaldybių išsakytą nuomonę Vyriausybė atsižvelgs, ir bus grįžta prie senosios mokslo metų trukmės.

 O ką manote jūs ? Ar turėtų būti grįžtama prie senosios tvarkos dėl mokslų metų trukmės?
 
Šarūnas Vaitkus
Palangos miesto savivaldybės meras
Parengta pagal Šarūno Vaitkaus facebook paskyrą
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama