NAUJIENOS

Rytis Sakalauskas: tikiu, kad iškovosiu pasaulio čempionato medalį

Kategorija:

Miestas:
Portugalijoje vykusiame Pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 m.) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai dviviete baidare laimėjo pusfinalį bei pateko į A finalą. Finalinėse varžybose gimnazijos trenerių Vytauto ir Dalios Vaičikonių ugdomi sportininkai Rytis Sakalauskas su Heraldu Kairiu iškovojo 9-ąją vietą.
Prieš tai Lenkijoje vykusiame Europos čempionate šis sportininkų duetas iškovojo 8-ąją vietą.
„Šis laimėjimas suteikė labai daug motyvacijos siekti tikslo. Šįkart padarėme viską ir esame labai patenkinti rezultatu. Tikiu, kad per ateinančius tris metus mes iškovosime pasaulio čempionato medalį“, - sako Rytis Sakalauskas.
Pasak Ryčio į pasaulio čempionatą vyko užsibrėžę tikslą patekti į A finalą ir kovoti dėl medalių. Prieš startą neramino tai, kad skirtingai ne Europos čempionate, šio čempionato dalyvių tarpe buvo daug nežinomų sportininkų.
„Nežinojome jų pajėgumų, tad nežinojome prieš ką kovosime. Europos čempionate mes daugelį dalyvių pažinojome ir žinojome ko iš jų laukti, kokie jų gebėjimai. O čia buvo priešingai. Gal net 90 proc. pavardžių mums buvo nežinomos“, - sakė R. Sakalauskas.Šis laimėjimas jaunuolį įkvėpė siekti profesionalaus sportininko karjeros.
„Esu nusiteikęs būti profesionaliu irkluotoju. Labai daug asmeninio gyvenimo paaukojau dėl sporto, todėl manau mano kelias – profesionalaus sportininko kelias. Tikiu, kad esu perspektyvus ir tikiu savimi“, - sako Rytis Sakalauskas.
 
 
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija
 
 

Reklama