NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Ruoniai varžėsi rekordinio dydžio eketėje

Kategorija:

Miestas:
Už lango kvepia pavasaris, bet ledinių maudynių mėgėjai vis dar randa sau šaltų iššūkių. 25dalyviai šįkart varžėsi 25 metrų plaukimo ekete rungtyje Trakuose. Sustirę žiūrovai negalėjo patikėti savo akimis, tačiau keletas visgi susigundė ir patys įšokti į ežerą.
 
30 dienų iššūkio tęsinys
 
Prieš startą, išpjauti gigantišką eketę susirinko būrys vyrų. Varžybų sumanytojas Simonas Dailidė sako, jog pasiruošimas užtrunka nemažai, tačiau visiems jiems tai – malonumas. Šios varžybos yra lyg 30 dienų maudynių eketėje iššūkio tęsinys ,,Norėjau kažkaip tuos žmones dar sujungti visus iki atšylant ledui ir ateinant vasarai“, – sako Simonas Dailidė.
 
Ledas – dar pakankamai tvirtas
 
Ledo storis šiame ežere dabar – 21 cm. Specialistų teigimu, įlūžti pavojus negresia. Tačiau pabrėžiama, jog kiekviename tvenkinyje ledo storis yra skirtingas.
 
Dalyviai plaukė trimis takeliais ir varžėsi dėl nugalėtojo titulo. Tai – laisvojo plaukimo stiliaus varžybos, tad galima plaukti taip, kaip moki. Tarp plaukiančiųjų – viena moteris, o pasibaigus varžyboms į eketę panerti pasiryžo ir dvi mergaitės.

 
Nugalėtojai yra visi dalyviai
 
Greičiausiai plaukė Aurimas Kulinga (13.89 s.), antrasis – varžybų sumanytojas Simonas Dailidė (15.96 s.), trečioji vieta atiteko Tadui Grimailai (16.57 s.). Varžybų organizatorius pabrėžia, jog medalius visgi gavo visi, nes nugalėtojas yra kiekvienas, kuris pasiryžo tokiam plaukimui.
 
Milda Noreikaitė
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama