NAUJIENOS

Rugsėjo 6-ąją K. Serebrenikovo „Vasara“ suburs Senųjų Trakų bendruomenę

Kategorija:

Miestas:
Rugsėjo 6 d., 20.00 val. *kiemelyje prie Senųjų Trakų bibliotekos vyks kino seansas po žvaigždėtu dangumi! Rudenį kinomanai kviečiami pasitikti su rusų roko grupės „Kino“ ir jos charizmatiškojo lyderio Viktoro Cojaus dainomis ir istorija filme „Vasara“ (rež. Kirill Serebrennikov, Rusijos Federacija, Prancūzija, 2018, 126 min., N-13). Filmas bus rodomas originalo – rusų – kalba su lietuviškais subtitrais.
Trumpa filmo anotacija: Tik ką prasidėjusio 9 dešimtmečio vasarą, kai Leningrado pogrindyje griaudi roko muzika, susitinka trys žmonės. 19-metis, vėliau grupės „Kino“ lyderiu tapsiantis Viktoras Cojus, jo tuometinis stabas Maikas Naumenko („Zoopark“) ir jo gražuolė žmona Natalija Naumenko net neįtaria, kad ši vasara bus lemtinga, o jų draugystė, kaip ir jie patys, taps nemirštančia legenda.
Vieno nemėgstamiausių Putino režisierių Kirilo Serebrenikovo istorija apie meilę Kanų kino festivalyje buvo apdovanota už geriausią garso takelį.
Filmo anonsas: http://inx.lv/286  
Filmas rodomas, vykdant projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“. Kino vakarų tikslas – skleisti profesionalųjį kiną Lietuvoje, didinti aktyvių ir smalsių, tačiau ribotas galimybes turinčių Trakų krašto gyventojų užimtumą, mažinti jų kultūrinę bei socialinę atskirtį, skatinti kultūrinę gyventojų edukaciją.
Projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“ finansuoja Lietuvos kino centras ir Trakų rajono savivaldybė, projekto partneriai – VšĮ „Kino pavasaris“, Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“.
Kviečiame nepraleisti progos pamatyti šį filmą, o gal ir padainuoti kartu su V. Cojumi ir M. Naumenko!
Kad kino seansas keltų vien tik teigiamas emocijas, pasirūpinkite šiltesne apranga (nors oras žada lepinti!) ir atsineškite pleduką, kad galėtumėte smagiai ant jo įsitaisyti!
 
* Laikas: rugsėjo 6 d. (penktadienis), 20.00 val.
* Vieta: kiemelis prie Senųjų Trakų bibliotekos, Trakų g. 48, Senieji Trakai;
* Pasirūpinkite šiltesne apranga, pledu ir šypsena :)
* Kino vakaras nemokamas
*PASTABA: esant blogoms oro sąlygoms, kino seansas vyks Senųjų Trakų bibliotekoje (Trakų g. 48, Senieji Trakai)!

Trakų viešosios bibliotekos informacija
 

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...

Reklama