Rugsėjo 12-ąją kino filmo „Išgyventi vasarą“ seansas Trakuose
  NAUJIENOS

Rugsėjo 12-ąją kino filmo „Išgyventi vasarą“ seansas Trakuose

Kategorija:

Miestas:
Rugsėjo 12 d., 20.00 val. *kiemelyje prie Trakų viešosios bibliotekos vyks kino filmo „Išgyventi vasarą“ (režisierė Marija Kavtaradzė, Lietuva, 2018, N-13, 91 min.) seansas.
Filmas apdovanotas „Sidabrine gerve“ ir pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu 2018 m. Jaunatviška ir pamokanti socialinė drama pakerėjo jau ne vieną žiūrovą. Filmas siunčia žinutę, verčia susimąstyti, jaudina ir graudina, bet spinduliuoja šviesa. Puiki aktorių vaidyba suteikia filmui ypatingo šarmo.
Filmo aprašymas: Spalvingame ir šviesiame kelio filme kalbama mums visiems labai svarbia psichinės sveikatos tema. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipoliniu sutrikimu sergantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Ši vasariška kelionė tampa pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma…
Filmo anonsas: http://inx.lv/Jgx4
Filmas rodomas, Trakų viešajai bibliotekai toliau tęsiant kino vakarų projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“. Kino vakarų tikslas – skleisti profesionalųjį kiną Lietuvoje, didinti aktyvių ir smalsių, tačiau ribotas galimybes turinčių Trakų krašto gyventojų užimtumą, mažinti jų kultūrinę bei socialinę atskirtį, skatinti kultūrinę gyventojų edukaciją.
Projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“ finansuoja Lietuvos kino centras ir Trakų rajono savivaldybė, projekto partneriai – VšĮ „Kino pavasaris“, Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“.
Kviečiame nepraleisti progos pamatyti šį filmą! O kad kino seansas keltų vien tik teigiamas emocijas – pasirūpinkite šiltesne apranga arba pledais! Iki pasimatymo po žvaigždėmis dar viename gero kino vakare!
 
* Laikas: Rugsėjo 12 d. (ketvirtadienis), 20.00 val.
* Vieta: Kiemelis prie Trakų viešosios bibliotekos (Vytauto g. 69, Trakai)
* Kino vakaras nemokamas
* Pasirūpinkite šiltesne apranga, pledu ir gera nuotaika :)
*PASTABA: Esant blogoms oro sąlygoms, filmas bus demonstruojamas bibliotekos skaitykloje!
 

Akvilė Narbutienė
Trakų viešosios bibliotekos
vyr. bibliotekininkė ryšiams su visuomene

Reklama