NAUJIENOS

Rūdiškių bibliotekoje naudingas seminaras – „Kaip pasikrauti gyvenimo energija“

Kategorija:

Miestas:
Rūdiškių miesto bibliotekoje svečiavosi leidyklos „Trys žvaigždutės“ vadovas, lektorius, rašytojas, pozityvistas Jeronimas Laucius. Susitikime dalyvavo Rūdiškių bendruomenės nariai, Rūdiškių gimnazijos moksleiviai su mokytojomis Zita Bartkevičiene ir Vita Patinskiene.

Jeronimas Laucius gimė 1946 m. sausio 1 d. Panevėžio rajone, Glebauskų kaime (Ramygalos valsčiuje). 1968 m. baigė Kauno Politechnikos institutą, įgijo energetiko inžinieriaus specialybę. Rašyti pradėjo būdamas 31 metų. Iš pradžių rašė pažintines knygas vaikams: „Kas pastatė namą“, „Aš – elektra“, „Milžino gimimas“ ir kt. Vėliau išleido aforizmų, miniatiūrų, novelių rinkinių. Nuo 1988 metų tapo žurnalo „Žvaigždutė“ vyr. redaktoriumi. Tai vienintelis žurnalas vaikams iš senųjų periodinių laikų išlikęs iki šiol. Iš žurnalo pavadinimo gimė ir leidyklos vardas – „Trys žvaigždutės“. Jeronimas Laucius leidyklai vadovauja nuo 1994 metų. Taip pat jis yra ir Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo steigėjas, lektorius, energetinių seminarų vedėjas. Susitikimo metu jis akcentavo pozityvaus gyvenimo energetiką, kaip vieną svarbiausių faktorių, kuris nulemia ne tik žmogaus gyvenimo kokybę, bet stiprina dvasinę bei fizinę sveikatą.

Kalbėjomės apie tai, kaip ne tik išsaugoti, bet ir nuolat papildyti savo gyvybinę energiją, kaip atrasti gyvenimo džiaugsmą, vertybes, kurios padėtų gyventi pilnavertį gyvenimą. Nagrinėjome pozityvumą kaip energiją, kaip vaistą, net kaip grožį. Jeronimas Laucius ragino būti aktyviais, nesusitelkti vien į kasdieninius rūpesčius.

Temų dar liko neišnagrinėtų daug, todėl kovo 19 dieną kviečiame dar kartą susitikti su lektoriumi Jeronimu Lauciumi. Toliau tęsime pokalbius apie pozityvumo energiją ir ieškosime būdų dar labiau pasikrauti gyvenimo energija, kuri mums labai reikalinga, siaučiant virusams ir ne tik. O šįkart dėkojame lektoriui už įdomų seminarą, bibliotekos lankytojams už aktyvumą ir pateiktus klausimus.

Laima Franckevičienė
Trakų VB Rūdiškių filialo vedėja

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama