NAUJIENOS

Rudens derliaus šventė Plateliuose

Kategorija:

Miestas:

Su nuskridusiais paskutiniais medžių lapais baigėme ir rudens lauko darbus. Žmogui, kuris turi artimą ryšį su žeme, labai svarbu laiku juos atlikti, nes gamta gali iškrėsti įvairių išdaigų ir tada visas metų darbas bus veltui. O, kai pilni aruodai, ir daina skamba linksmiau, ir kaimyno nuotaika geresnė, ir vaišių stalas turtingesnis.

Laiku rudens darbus pabaigę plateliškiai rinkosi Platelių kultūros namuose, kur galėjo pasidžiaugti savo ir kitų užaugintomis gėrybėmis, paragauti patiekalų iš naujo derliaus, dainą kartu užtraukti. Susirinkusieji džiaugėti T. Buožienės rudenine kompozicija, L. Puidokienės žolelių arbatomis, J. Balvočienės, V. Rečkauskienės, K. Kaktienės ir kitų rankdarbiais. O rudeninių patiekalų įvairumas ir skonių gama pranoko visus lūkesčius. Senolių paveldo receptus pristatė Platelių UDC komanda. Energingi ir išradingi komandos dalyviai stebino receptų gausa, kūrybingu patiekalų pateikimu. Nuo jų neatsiliko Platelių bendruomenės grupė. Tik jų darže auga tokie moliūgai, kurių viduje užderėjo jau išvirtas šiupinys. Ir senjorai vaišino daržovių patiekalais, kurių niekas nebuvo nei regėjęs, nei ragavęs.

Kai darbai pabaigti, ir dainą smagu traukti, ir šokyje suktis gera. O labiausiai džiugina tai, kad pagaliau galime daugiau pakalbėti, džiaugsmais ir vargais pasidalinti, pabūti kartu, nes darbai baigėsi, o ilgus rudens vakarus geriau leisti draugėn suėjus.

Platelių bendruomenės inf.

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama