NAUJIENOS

Roberta Ažukaitė ir Modesta Petrauskaitė: žinia pasaulio lietuviams – prieš koronavirusą stokime spalvomis

Kategorija:

Miestas:
Pasaulyje vis labiau plintantis koronavirusas atskiria valstybes,  ribojami žmonių susibūrimai. Kovo 16 d. Lietuvoje paskelbus karantiną, siūloma savo gyvenimą apriboti savo namais. Pasak specialistų – vienintelis vaistas nuo koronaviruso – buvimas namuose. Ir, žinoma, geros emocijos. Tad perskaičiusi straipsnį apie Italijoje organizuojamą akciją „Viskas bus gerai“, pagalvojau, o kodėl gi panašios akcijos nesurengus Lietuvoje.  Kadangi vis dar mūsų šalies gyventojai linkę neįsiklausyti į rekomendacijas, su Prienų krašto savanorių klubu ir Panevėžio rajono apskrituoju stalu nusprendėme akciją pavadinti AŠ NAMUOSE.

Akcijos tikslas – buvimą namuose paversti maža socialine akcija gerą nuotaiką sau, savo šeimai ir aplinkiniams dovanojant per piešinius. Pieškime kuo daugiau. Negailėkime spalvų, juk už lango vis labiau skleidžiasi pavasario grožis.

Pieškime mes patys, pieškime su vaikais, su seneliais, su tais, kurie yra šalia čia ir dabar. Pieškime pasitelkę technologijas, pieškime bendraudami vaizdo skambučiais. Pieškime!

Piešinius tvirtinkime, lipdykime, aplikuokime ant savo namo ar buto langų! Susitelkimas ir vienybė – mūsų stiprybė. Būkime vieningi, papuoškime langus pačiomis gražiausiomis pavasario spalvomis. Tegul #corona žino, kad  mes NEPASIDUOSIM!
Kviečiame į šią akciją įsitraukti visus pasaulio lietuvius, kurioje pasaulio vietoje jie gyventų. Mums svarbus kiekvienas užsienyje esantis anūkas, senelis, mama, tėtis, teta...
Išreiškime solidarumą – dalyvaukime akcijoje, pieškime ir parodykime pasauliui savo sąmoningumą ir atsakomybę.
Laikykimės!

Plačiau apie akciją: https://www.facebook.com/events/519206992347642/


Roberta Ažukaitė, Roberta Petrauskaitė
Akcijos iniciatyvinės grupės narės
 
 

Reklama