NAUJIENOS

Riebalų nusiurbimas kai kuriems gali duoti tik trumpalaikius rezultatus

Kategorija:

Miestas:
Kūno riebalai dažnai yra vienas didžiausių kaltininkų, kuris lemia prastą psichologinę būseną dėl nepatinkančios išvaizdos. Kai kuriems žmonėms nereikalingų riebalų pavyksta atsikratyti patiems, o kai kuriems prireikia ir operacijų. Riebalų nusiurbimas arba, kitaip sakant, liposakcija - yra ypač dažnai pasirenkama kūno estetiką pagerinanti operacija, po kurios pacientai rezultatu gali džiaugtis ilgą laiką. Tačiau, ši operacija gali būti atliekama ne tik taikantis į stambiausias kūno vietas.

Riebalų pašalinimas įmanomas net ir nuo menkesnių vietų

Riebalų nusiurbimas neturėtų būti siejamas vien tik su pilvo, klubų ar sėdmenų sritimi. Ne tik nuo tokių vietų gali būti šalinamos riebalų sankaupos. Dažnai į plastikos chirurgus kreipiasi pacientai, kurie nori, jog riebalai būtų pašalinti nuo skruostų, smakro ar po jo. Tokios mažos apimties riebalų nusiurbimo operacijos kainuoja žymiai pigiau.

Kuo mažesnė operacijos apimtis, tuomet didesnė tikimybė, kad pacientas greičiau galės grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Kai pasirenkama riebalus pašalinti nuo pilvo ar kitų didesnių kūno sričių, pacientas turi labiau save prižiūrėti. Jis tokiais atvejais grįžti namo gali praėjus nemažiau kaip parai. Matote, didelės apimties riebalų šalinimo operacijoms taikoma bendra nejautra. Visais kitais atvejais, kai šalinama labai mažas riebalų kiekis, taikoma tik vietinė nejautra.

Kiekvienas pacientas į plastikos chirurgus turėtų kreiptis išsamiai išdėstęs savo lūkesčius. Pasitaiko atvejų, kad pacientai nesuvokdami kaip viskas vyksta, tikisi, jog už tą pačią kainą bus atliekamos papildomos procedūros. Tad, gerai apgalvokite ko tikitės iš riebalų nusiurbimo operacijos. Dar geriau būtų klausti chirurgo ką jūs turėtumėte žinoti papildomai.

Kodėl vieni moka daugiau, o kiti – gerokai mažiau?

Riebalų nusiurbimas, kaip ir kitos operacijos, kiekvieną pacientą priverčia išleisti skirtingą sumą. Taip nutinka dėl to, kad operacijos trukmė ir papildomos paslaugos taip pat įvertinamos skirtingomis sumomis. Pavyzdžiui, akivaizdu, kad pašalinti pusę litro riebalų kainuos vienokią sumą, o šalinant kelis litrus – gerokai didesnę.
Taip pat atkreiptinas dėmesys į tai, kad kiekvienas pacientas gali rinktis papildomas procedūras, kurios įkainojamos atskirai. Tarime, turite labai didelį pilvą ir žinote, kad po riebalų nusiurbimo jums susidarys odos perteklius. Tad, odos pertekliaus šalinimo operacija jums kainuos papildomą sumą. Pilvo plastika yra atskira operacija, kuri, aišku, gali būti kombinuojama su riebalų nusiurbimu.

Kai kuriais atvejais pacientams papildomų operacijų neprireikia. Chirurgai informuoja, kad daug ką lemia turimas riebalų kiekis. Kuo jis mažesnis, tuo didesnė tikimybė, kad bus išleidžiama minimali suma be papildomų išlaidų.
Primenama ir tai, kad specifiniai pacientų pageidavimai kainuoja papildomai. Pavyzdžiui, noras klinikoje likti ilgesnį laiką po operacijos prives prie didesnių išlaidų. Teks susimokėti už kiekvieną papildomą dieną.

Kokių papildomų specialistų paslaugų gali prireikti?

Riebalų nusiurbimo atvejais kai kuriems pacientams tenka kreiptis ir į kitus specialistus. Dažniausiai tai būna dietologai. Prieš tai priaugtas svoris yra geriausias patvirtinimas, kad mitybos įpročius būtina keisti. Nekeičiant mitybos įpročių, operacijos rezultatai bus trumpalaikiai. Tiesiog riebalai vėl ataugs, jeigu nesilaikysite dietos ar vengsite fizinio aktyvumo. Dėl to dažnai kai kurie pacientai kreipiasi į dietologus tam, kad būtų sudaromas mitybos planas.

Po riebalų šalinimo operacijos kai kuriems pacientams taip pat rekomenduojama kreiptis į masažuotojus. Dažniausiai tai siūloma tiems, kuriems nereikalingas odos pertekliaus šalinimas. Masažas, ypač limfodrenažinis, padės greičiau išlyginti odą ir atstatyti jos stangrumą po operacijos.

Visas rekomendacijas jūs sužinosite tiek prieš riebalų šalinimą, tiek ir po jo.

Aistė Bielinė

Reklama