NAUJIENOS

Respublikinės Kauno ligoninės vadovo konkursą laimėjo Diana Žaliaduonytė-Pekšienė

Kategorija:

Miestas:

Įvykus antram konkurso etapui paaiškėjo, kad Respublikinei Kauno ligoninei vadovaus Diana Žaliaduonytė-Pekšienė. Iš viso konkurse dalyvavo 5 kandidatai.

Ji studijavo biomedicinos mokslų studijas, taip pat įgijo daktaro laipsnį Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU). Šiuo metu yra šio universiteto Medicinos fakulteto Kardiologijos skyriaus docentė ir Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriaus vadovė.

Karjerą D. Žaliaduonytė-Pekšienė pradėjo dirbdama Kauno klinikų gydytoja kardiologe – asistente,  vėliau dirbo šios įstaigos Kardiologijos klinikos Kardiologinės diagnostikos skyriaus vadove, buvo Lietuvos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo darbo grupės vadovė.

Konkurso laimėtoja yra parašiusi virš 100 mokslo publikacijų, prisidėjusi prie mokomosios literatūros kūrimo, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose ir kongresuose, dalyvauja biomedicininiuose projektuose, yra gavusi prezidentės apdovanojimą, kaip geriausios disertacijos fizinių, technologijos, biomedicinos ir žemės ūkio mokslų disertacijos konkurso laureatė.

Artimiausiu metu bus išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas. Tik gavus informaciją, patvirtinančią jos patikimumą eiti įstaigos vadovės pareigas, Diana Žaliaduonytė-Pekšienė bus paskirta vadovauti Respublikinei Kauno ligoninei.

 

SAM Spaudos tarnyba


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Bukantės dvarelyje – edukacinė popietė


Jeronimas Laucius. Pasaulio garsai

Lapkričio 11–17 d. energijų horoskopas

Svetimas skausmas į širdį nesminga

Reklama