Renkate mokymo priemones būsimam pirmokui? Jums – būtinų daiktų sąrašas
  NAUJIENOS

Renkate mokymo priemones būsimam pirmokui? Jums – būtinų daiktų sąrašas

Kategorija:

Miestas:
Būsimųjų pirmokų tėvams kyla daugybė klausimų: kaip padėti vaikui pasiruošti mokyklai, ką reikia įsigyti, ką svarbaus reikia žinoti? Tinkamai paruošti vaiką į mokyklą gali būti rimtas darbas. Eidami apsipirkti būtinai pasiimkite su savimi ir vaiką. Tegul jis pats pasirenka daiktus, kurių nori. Taip jam bus smagiau laukti Rugsėjo 1-osios.
Būtinų daiktų sąrašas:
 1. Kuprinė – patartina rinktis kuprinę, kurios „nugarėlė“ yra sutvirtinta, su dviem diržais. Reikia atrasti tokią, kuri būtų patogi ir graži vaikui.
 2. Penalas – padės išlaikyti tvarką kuprinėje, tačiau siūloma pirkti be gumelių, nes pirmoje klasėje vaikams sunku įdėti ir ištraukti pieštukus ar rašiklį.
 3. Sąsiuviniai 1 klasei – siūloma nusipirkti po 5 dideliais langeliais ir didelėmis linijomis sąsiuvinius Reikia nepamiršti, kad mokyklose vyksta ir muzikos pamokos, todėl reikia pasirūpinti ir natų sąsiuviniu. Jo tikrai užteks vieno.
 4. Aplankalai knygoms ir sąsiuviniams – jie yra būtini. Sąsiuviniai atrodys tvarkingai, o vadovėliai metai po metų eina į kitas rankas, todėl reikia juos saugoti.
 5. Piešimo sąsiuviniai – geriausia turėti du vienetus, vieną skirtą piešti akvarele, o kitą galės naudoti piešiant pieštukais ar kreidelėmis.
 6. Rašiklis – reikėtų bent dviejų vienetų, atvira plunksna ir kapsulinį.
 7. Rašalo kapsulės – geriausia mėlynos spalvos.
 8. Apranga ir avalynė sportui – reikėtų rinktis patogią, rudeniui ir pavasariui turėti ilgesnę aprangą, jei kūno kultūros pamokos vyks lauke. Kūno kultūros aprangai bus reikalingas ir krepšelis.
 9. Du paprasti pieštukai.
 10. Trintukas.
 11. Drožtukas.
 12. Liniuotė.
 13. Žirklės – patariama pirkti bukesniais galais, tačiau tokias, kuriomis būtu lengva kirpti popierių.
 14. Spalvoti pieštukai.
 15. Flomasteriai.
 16. Pieštukiniai klijai.
 17. Guašas.
 18. Teptukai – reikėtų bent kelių dydžių, kad dailės pamokose piešti būtu smagu ir lengva.
 19.  Spalvotas popierius – plonesnis ir storesnis.
 20. Indelis vandeniui.
 21. Būsimam pirmokui (-ei) rekomenduojamas toks mokyklinių prekių sąrašas. Tačiau reikia nepamiršti, kad tikslų sąrašą, parengtą pagal savo darbo metodiką, pasakys mokytoja.
   
  MK inf.

Reklama