NAUJIENOS

Renkamės kvapų difuzorių namams: į ką atkreipti dėmesį?

Kategorija:

Miestas:
Sutikite, gaiva ir malonus kvapas namuose yra vieni iš svarbesnių aspektų, kai kalbama apie gerą mikroklimatą. Malonų aromatą po namus paskleisti gali kompaktiški, stilingi prietaisai – kvapų difuzoriai. Jei kaip tik tokį renkatės, paminėsime kelis aspektus, kuriuos rekomenduojama įvertinti.
 
Talpa vandeniui

Kvapų difuzoriaus veikimo principas nesudėtingas – specialioje talpoje esantį vandenį jis dulksnos pavidalu paskleidžia po patalpą. Į tą vandenį įlašinus mėgstamo eterinio aliejaus po namus pasklis įstabus aromatas. Tad rinkdamiesi tokį prietaisą atsižvelkite, kokio dydžio vandeniui skirta talpa – kuo ji didesnė, tuo ilgiau aparatas garins vandenį.
 
Dizainas

Nors šis aspektas nesusijęs su funkcionalumu, tačiau visgi yra svarbus, nes kiekvienas nori prietaiso, kuris įsilietų į patalpos interjerą ir ne tik negadintų dizaino sprendimų, bet ir taptų patraukliu akcentu. Puiku tai, kad šiandien rinkoje rasite nemažą pasirinkimą modernių, stilingų difuzorių, kurie puikiai derės prie daugelio interjero sprendimų.
 
Triukšmo lygis

Šis kriterijus susijęs su Jūsų komfortu, mat triukšmingi prietaisai ilgainiui ima erzinti. Tyliai veikiantis difuzorius nekels diskomforto, kai norėsite pasimėgauti poilsio minute, mėgstama knyga, kai mokysitės ar dirbsite. Maža to, daugelis kvapų difuzorių paliekami veikti ir naktį, tad tylus veikimas tikrai bus didelis privalumas.
 
Automatinis išsijungimas

Prioritetą teikite tiems kvapų difuzoriams, kurie automatiškai išsijungia ištuštėjus vandens talpai.
 
Papildomi privalumai

Kiekvienas prietaisas turi bazines funkcijas, o taip pat daugiau ar mažiau papildomų, kurios suteikia dar daugiau galimybių ir patogumo. Viena iš tokių funkcijų yra naktinis režimas su LED apšvietimu – itin jaukus akcentas ramybe alsuojančiai patalpai. Taip pat prie papildomų funkcijų verta paminėti nuotolinį valdymą, garantuosiantį maksimalų komfortą.
https://biomed.lt/lt/79-kvapu-difuzoriai-ir-kvapai – čia išsirinkite Jums tinkantį prietaisą ir kvapus namams.
 

Oda ir jos dariniai

Oda ir jos dariniai

Nėra nė vieno žmogaus organo, kuris būtų toks reiklus sau kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip išduotų sėkmes ir nesėkmes kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip ilgai išlaikytų „pagiežą“ ir išlietų pačiu netinkamu...


Reklama