Raukšles užpildantis serumas
  NAUJIENOS

Raukšles užpildantis serumas

Kategorija:

Miestas:

Moterims, kurioms yra daugiau nei 30 metų -  rekomenduojama pradėti naudoti serumus, kurie padeda kovoti su raukšlėmis. Žinoma, 30-etė dar yra jauna, gali atrodyti, kad priežiūra per ankstyva, tačiau kosmetologai teigia, kad kuo anksčiau imsitės priemonių – tuo kova bus geresnė.

Įsigykite būtent veidui skirtus serumus nuo raukšlių. Jeigu raukšlių nemažai yra greta akių – tokiu atveju rekomenduojami specialiai šiai jautriai zonai kurti paakių kremai, kuriuos galite rasti Garbane internetinėje prekybos vietoje.

Naktinis serumas

Taip pat reikia pasirūpinti, kad nakties metu, kai Jūsų organizmas miega – odos ląstelės dirbtų. Jos turi atsinaujinti, kadangi tokiu atveju oda atrodys elastingesnė. Tam siūlome specialiai nakties metui skirtus serumus, kurie dažniausiai turi papildomus drėkiklių kompleksus.

Drėkinantys serumai

Patys populiariausi ir svarbiausi serumai yra drėkinantys, kadangi jie pamaitina odą, suteikia jai daugiau elastingumo, padeda atrodyti gyvybingai. Tokie serumai dažniausiai tepami du kartus per dieną – ryte ir vakare. Kadangi po tepimo labai dažnai jaučiamas odos traukimas – papildomai siūlome naudoti ir drėkinamuosius kremus. Žinoma, tepti reikia ant švarios odos, geriausia tepimo metu – masažuoti.

Savaiminio įdegio serumas

Vasaros metu būtinai turite įsigyti ir savaiminio įdegio serumus, kurie drėkina odą ir tuo pačiu padeda veidui tolygiai įdegti. Kaitrios saulės dienomis reikia savo veido odai skirti kuo daugiau dėmesio, kadangi nedrėkinant - ji tampa sausa ir vietoje tolygaus įdegio – išberia raudonomis dėmėmis.

Serumas kaklui ir dekolte

Žinoma, reikia rūpintis ne tik veidu, tačiau ir zona aplink jį. Tokiu atveju papildomai savo kosmetinėje turite turėti serumus, kurie skirti kaklui, dekoltė. Jie taip pat tepami 1–2 kartus per dieną ir svarbiausia jų savybė yra drėkinimas. 

Aistė Bielinė


 

Reklama