NAUJIENOS

Raseiniuose – su misija pasisemti patirties

Kategorija:

Miestas:
Raseinių rajono savivaldybėje apsilankę Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Germantė Jucevičiūtė – Kluczynska domėjosi, kaip veikia Raseinių rajone įkurta viešoji įstaiga „Atrask Raseinius“, veikianti kaip rajono turizmo informacijos centras.

Radviliškiečius priėmė ir patirtimi turizmo paslaugų plėtros srityje patirtimi pasidalijo Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė ir VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius Arnas Zmitra.Pagrindinis šio vizito tikslas – pasidomėti, kaip efektyviai išnaudoti savarankiškos įstaigos turizmo informacijos centro veiklos galimybes rajono turizmo plėtrai. Šiuo metu Radviliškio rajone turizmo informacijos centras yra Radviliskio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinys, ateityje planuojama įkurti šioje srityje veikiančią atskirą įstaigą.
 

Radviliškiečiai domėjosi, kodėl steigiant VšĮ „Atrask Raseinius“ pasirinkta steigti viešąją įstaigą, kokie šios valdymo formos privalumai ir trūkumai, kaip efektyviai galima išnaudoti rajone esančius turizmo išteklius. Susitikime taip pat diskutuota aktualiais savivaldybių veiklos klausimais, kalbėta apie Radviliškio ir Raseinių rajonų draugystę bei ryšių stiprinimą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama