NAUJIENOS

Raptor dažai – atspari danga rimtam automobiliui

Kategorija:

Miestas:
Raptor yra itin tvirta bei patvari, UV spinduliams atspari danga automobiliams, padengiama purškimo pistoletu, voleliu ar teptuku. Raptor dažymas užtikrina apsaugą nuo įbrėžimų, trinties, rūdžių, korozijos, drėgmės ir ekstremalių temperatūrų.

Ši danga yra dažnai pasirenkama sunkiasvoriams automobiliams, visureigiams ir transportui, kuris dažnai važinėja bekele. Naudojama tiek dažniausiai „nukenčiančioms“ automobilio dalims, tokioms kaip dugnas, slenksčiai, ar bamperiai, tiek viso automobilio padengimui.

Raptor danga yra labai universali ir pritaikoma bet kokiam automobiliui. Dažai yra dviejų rūšių: Raptor Black yra standartinė juoda spalva, kuri suprantama, gali būti naudojama slenksčiams, dugnui, bamperiams bei kitoms tradiciškai juodoms automobilio dalims padengti. Kita  - Raptor Tintable, kurią galima tonuoti bet kokia spalva, platus spalvų pasirinkimas leidžia sumaišyti spalvą idealiai atitinkančią jūsų automobilio spalvą.

Ši danga, kitaip nei mėgstamos PlastiDip dangos ar apklijavimas plėvele, yra ne dėl grožio. Raptor apsaugo nuo įbrėžimų ir pažeidimų, jis yra daug atsparesnis nei gamykliniai dažai. Raptor danga apsaugo nuo rūdžių, korozijos ir tinka ekstremalioms temperatūroms. Todėl puikiai tinka visureigiams, kurie daug važinėja užmiestyje, miškuose, tai dažnas pasirinkimas medžiotojų automobiliams, dirbančių miškuose ar laukuose automobiliams ir pan.

Kas dažniausiai sugadina automobilio dažus?

Darbo automobiliai ar automobiliai kurie daugiausia važinėja neasfaltuotais užmiesčio, miško keliais patiria visai kitokius pažeidimus nei miesto automobiliai.
  • Važiuodami savo 4x4 visureigiu, galite subraižyti kėbulą į akmenis, medžius ir jei įvyks netikėtas kontaktas su gyvūnu;
  • Rūgštis paukščių išmatose gali išėsti dažus ir palikti dėmių bei žymių;
  • Žvyras ir akmenys nuo žvirkelio gali paveikti ir pažeisti viršutinį dažų sluoksnį;
  • Net purvas ir nešvarumai, kurie padengia automobilio paviršių, gali sugadinti dažus.
Raptor dažai pagaminti pagal specialią formulę, leidžiančią dažams sukietėti ant automobilio paviršiaus ir sukurti tarsi apsauginį skydą.  Todėl labai sunku subraižyti ar sugadinti Raptor padengtą automobilio apdailą. Raptor apsaugos jūsų dažus nuo visų aukščiau išvardytų dalykų, o būsimi remonto darbai bus daug pigesni, nes „Raptor“ sluoksnį lengviau atnaujinti nei kreiptis dėl remonto bei kėbulo lyginimo bei dažymo. Taigi, tai ilgainiui sutaupys pinigų, palyginti su standartiniais automobilių dažais.

Kokiems paviršiams galima naudoti Raptor?

Raptor dažai yra labai universalūs ir gali būti naudojami plienui, aliuminiui ir cinku padengtiems metalams. Gali būti naudojama bet kokiais dažais padengtiems paviršiams.  Šie apsauginiai dažai netgi gali būti naudojami ant stiklo pluošto, vinilo ir plastiko.

Raptor netgi galima tepti ant 2 dalių epoksidinio grunto, su sąlyga, kad dengiama vieta bus tinkamai sukietėjusi ir nušlifuota.

Raptor dažus taip pat galima tepti ant miltelinio sluoksnio. Tepant ant miltelinio sluoksnio, sukibimui užtikrinti iš anksto naudojamas sukibimo stimuliatorius.

Raptor gali būti padengtas lygiu arba tekstūruotu paviršiumi. Dėl savo lankstumo danga plečiasi ir susitraukia kartu su plokštėmis, nes jūsų transporto priemonė yra veikiama tiek aukštoje, tiek žemoje temperatūroje. Tai reiškia, kad Raptor danga nelups ir neskilinės. Paprastai danga atlaiko bent 5 metus.

Kitos Raptor savybės ar privalumai

Raptor dažymas užtikrina aukščiausią UV spindulių apsaugą, todėl net ir po daugelio metų buvimo saulėje dažai nesutrūksta. Danga apsaugo nuo vandens ir kitų skysčių, kurie gali liestis su jūsų dažais. Raptor taip pat atsparus degalams ir hidraulinėms alyvoms bei automobilių tirpikliams.
Profesionaliai padengta Raptor danga užtikrins apdailos vientisumą, o dėl patvarumo rūpintis neverta – ji tikrai atlaikys, kol nuspręsite pakeisti automobilį. Nėra kitos dangos, kuri galėtų konkuruoti su Raptor kokybe ir ilgaamžiškumu.
 
 
Aistė Bielinė

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Daugeliui Ramutė Skučaitė (g. 1931 m.) – vaikų ir vaikystės poetė, vaikų literatūros klasikė. Ji – tradicinės poezijos atstovė. Eiliavimo, rimavimo meistrė. Žodžio skaidrumas – šios poetės siekiamybė. Jos poezija –...

Pasaulis užsimerkus

Pasaulis užsimerkus

Lentvario miesto bibliotekos duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir...

Pasaka apie NE

Pasaka apie NE

Ar kada susimąstei apie mus supančius žodžius? Kiek jų daug ir kokie visi skirtingi. Vieni žodžiai yra linksmi, kiti – liūdni. Vieni skanūs, kiti – nelabai. O ar kada pagalvojai, kaip sunku žodžiui NE? Su juo nelengva susidraugauti,...


Reklama