NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Raktų gamyba

Kategorija:

Miestas:
Raktų gamyba – paslauga, kurios prireikia, jeigu sulaužėte arba pametėte raktus, jeigu prireikė atsarginio rakto. Raktų gamybos paslaugos turbūt daugeliui žmonių vis dar simbolizuojasi su paprastų, tradicinių raktų gamyba. Tačiau dabar technologijos yra patobulėję, todėl gaminami ne tik tradiciniai raktai, tačiau ir raktai su imobilizatoriais, kurie skirti automobiliams. Imobilizatoriai – įmontuotos mikroschemos, kurios kontroliuoja automobilio variklio užvedimo sistemą.
Raktai su imobilizatoriais. Kaip jie veikia?
Variklio imobilizatorius yra įmontuota apsaugos nuo vagystės sistema. Ji neleidžia užvesti variklio be transporto priemonės autorizuoto rakto. Ši sistema naudoja specialų skaitmeninį kodą arba Smart Key fob. Šiame rakte yra atsakiklio mikroschema. Jis saugo elektroninį apsaugos kodą arba tiesiog automobilio slaptažodį. Elektroninis valdymo blokas (ECU) neaktyvuoja degalų sistemos ir uždegimo grandinės, jei kodo raktas ir imobilizatoriuje saugomas kodas nesutampa.
Kai vairuotojas įdeda šį skaitmeninį raktą į uždegimo jungiklį arba įjungia „Smart Key Fob“ automobilio viduje, raktas perduoda elektroninį kodą transporto priemonės variklio valdymo sistemai. Variklis gali užsivesti tik tuo atveju, jei atsakiklio mikroschemoje atitinka variklio imobilizatoriaus kodą.
Ženklai, įspėjantys apie imobilizatoriaus gedimą
Kaip ir bet kas kitas, kas yra susiję su elektronika, imobilizatoriaus sistema gali nustoti sklandžiai veikti dėl tam tikrų problemų.
  • Užrakinimo problemos. Apie imobilizatoriaus gedimą galite pagalvoti, jeigu automobilio neišeina užrakinti nuotoliniu būdu, naudojant pultelį Deja, šiuolaikinėse transporto priemonėse durų išorėje nėra raktų skylių, todėl jūs negalite atidaryti jų rankiniu būdu. Vienintelis būdas jas užrakinti tokiu atveju yra tai padaryti iš vidaus, kai durys atidarytos ir po to jas uždaryti.
  • Atrakinimo problemos. Jeigu, kaip anksčiau minėjome, negalite durų užrakinti, negalėsite jų atrakinti. Tai reiškia, kad užrakinus duris iš vidaus ir uždarius duris, negalėsite grįžti į savo automobilį, nes raktas negalės atrakinti durų. Šiuo metu, norėdami atrakinti duris, turite skambinti avarinio spynų atrakinimo specialistams.
  • Variklis neužsiveda. Tai yra akivaizdžiausias ženklas, įspėjantis apie imobilizatoriaus gedimą. Jeigu nesusidūrėte su automobilio atrakinimo ar užrakinimo problemomis, tuomet variklio neužsivedimas gali būti daugelio gedimų simptomas. Tačiau jeigu visi šie trys požymiai pasireiškė kartu, tuomet ieškokite imobilizatoriaus gedimo.

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama