NAUJIENOS

Radviliškio rajono savivaldybės atstovai lankėsi Nesvyžiuje, Baltarusijoje

Kategorija:

Miestas:
Liepos 2–4 d. Radviliškio rajono savivaldybės delegacija – Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Eugenijus Pranevičius, Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vedėjas Eligijus Steponavičius ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Juozapaitytė – Nesvyžiaus vykdomojo komiteto pirmininko Aleksandro Lomskio kvietimu lankėsi Nesvyžiuje, Baltarusijoje.
Delegacija dalyvavo iškilminguose šventiniuose renginiuose, skirtuose Baltarusijos Respublikos Nepriklausomybės dienos, 75-osioms Baltarusijos išvadavimo iš fašistų gniaužtų metinėms ir Nesvyžiaus dienos minėjimams ir juose atstovavo Radviliškio rajono savivaldybei.
Šventiniuose renginiuose Radviliškio rajono savivaldybės atstovai aptarė 2020 metų bendradarbiavimo kryptis, susitiko su kitomis delegacijomis iš Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Azerbaidžano ir Gruzijos ir Lietuvos.
Radviliškio rajono savivaldybė ir Nesvyžiaus rajono vykdomasis komitetas aktyviai bendradarbiauja nuo 2007 metų, kuomet Nesvyžiuje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, kuria savivaldybės įsipareigojo bendradarbiauti jaunimo, sporto, kultūros, meno, ekonominių mainų srityse.


Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama