Radviliškio giesmininkams – nauji namai miesto viešosiose erdvėse
  NAUJIENOS

Radviliškio giesmininkams – nauji namai miesto viešosiose erdvėse

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parko medžiuose sutūpė spalvingi, įdomūs ir išradingi inkilai mūsų mažiesiems sparnuotiems draugams, o radviliškiečiai ir visi kiti, kuriems įdomu, kviečiami išsirinkti gražiausią inkilą – tereikia tik prie gražiausio inkilo nuotraukos paspausti „Patinka“ ir gražiausio inkilo kūrėjams Radviliškio miesto seniūnija padovanos nepakartojamų įspūdžių pilną „Batutų dieną“.

Šio konkurso iniciatorius – Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas. „Pastebėjome, kad Radviliškio miesto viešosiose erdvėse beveik neliko inkilų. Neliko inkilų, sumažėjo ir mažųjų giesmininkų, kurie ir žmones pavasarį džiugina, ir darbą dirba, kenkėjus gaudo. Seniūnija šiuo metu tvarkomame Eibariškių parke iškėlė 50 paprastų inkilų, o Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke įkurdinome konkurso „Gražiausiais inkilas 2020“ įvairių įstaigų bendruomenių pagamintus inkiliukus. Inkiliukus pakvietėme gaminti visus Radviliškio miesto ikimokyklinio amžiaus vaikus, moksleivius, jų tėvelius ir mokytojus. Idėja pasiteisino, kokių tik grožybių nesulaukėme – ir spalvingų, ir samanom dengtų, ir su durimis, su balkonais. Tikimės, kad giesmininkai sugrįš į Radviliškio miesto parkus ir viešąsias erdves ir džiugins mūsų visų širdis“, – sakė Ernestas Mončauskas.

Konkurse dalyvavo Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“, Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“, Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenės. Jie konkursui pateikė daugiau nei 30 įvairių formų ir dydžių inkilų.

Kviečiame pasižvalgyti, balsuoti ir išrinkti gražiausią inkilą, nugalėtojų laukia puikus prizas – „Batutų diena“ jų įstaigoje. Balsuoti galima iki 2020 m. birželio 15 d. 14 val.

Nugalėtojais taps daugiausiai patiktukų surinkusi ugdymo įstaiga ir jos auklėtiniai.

Konkursui pateiktas inkilų nuotraukas galite peržiūrėti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama