NAUJIENOS

Radviliškiečiai psichinę sveikatą stiprino „Maudynėse gonguose“

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi vis didėjančių būriu radviliškiečių, aktyviai dalyvaujančių biuro organizuojamuose renginiuose. Lapkričio 14 d. vakarą į Vaižganto progimnazijos sporto salę sugužėjo beveik šimtas dalyvių, kurie su nekantrumu laukė „Maudynių gonguose“.

Vadinamosios maudynės gongų garsuose – tai garsų terapija, kurios metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Pasak Vyrenijaus Andrijausko, kuris vedė renginį, gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – ir į kitokią sąmonės būseną. Taip yra suteikiama puiki galimybė save patirti kitaip, tarsi iš šalies suvokti kylančius klausimus atsidūrus stebėtojo vaidmenyje. Gongų muzika į paviršių iškelia pasąmonėje užblokuotus jausmus, taip veikdama tiek fizinį žmogaus kūną, tiek psichiką, bei leisdama atsipalaiduoti. 

Susirinkusieji dėkojo V. Andrijauskui už šią garsų kelionę, o biuro darbuotojai ačiū tarė visiems renginio dalyviams už laiką, skirtą sveikatai stiprinti. Tikimaisi, kad šios „maudynės“ padėjo atsipalaiduoti, atsipūsti nuo kasdieninių rūpesčių. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras lauksia visų kituose biuro organizuojamuose renginiuose.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama