NAUJIENOS

Radviliškiečiai mokėsi sveikos mitybos paslapčių

Kategorija:

Miestas:
Lapkričio mėn. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras suorganizavo „Skanios mitybos mokymus“ radviliškiečiams, kuriuos vedė subalansuoto maisto akademijos „Pirmas šaukštas įkūrėja“ Rita Šilenskienė.

Užsiėmimai buvo organizuoti Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenei, Trečiojo amžiaus universiteto sveiko maisto gamybos grupės senjorams, Sveikuolių klubo „Atgaja“ nariams bei visiems radviliškiečiams, norintiems daugiau sužinoti, kaip sveikai ir skaniai galima pagaminti patiekalus neužtrunkant begalės laiko.

Susirinkusieji į mokymus ne tik galėjo lektorei užduoti jiems rūpimus klausimus, bet ir praktiškai išbandyti, kaip galima greitai, skaniai ir, svarbiausia, sveikai pasigaminti įvairius patiekalus. Užsiėmimuose buvo gaminami naminiai varškės sūreliai, kalėdiniai saldainiai, sumuštinukai, grikių plovas, kotletai su daržovėmis ir kt.

Mokymuose buvo ne tik dalijamasi receptais, bet ir daugumą jų buvo galima išbandyti praktiškai: žiūrint ir padedant lektorei, gaminti, o pagamintus patiekalus paragauti. Po mokymų dalyviai išėjo sukaupę žinių, plačiomis šypsenomis ir sočiais pilvais.

Susitikime lektorė priminė radviliškiečiams, kad kiekvienas asmuo yra pavyzdys savo šeimose, bendruomenėje, tad gali parodyti, kaip galima sveikai ir skaniai valgyti. Tam nereikia didelių pastangų, svarbiausia virtuvėje apgalvoti žingsnį į priekį ir į viską žvelgti kūrybiškai. Taigi, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras tikisi, kad žinios buvo naudingos ir mokymų dalyviai palepins ne tik save, bet ir artimuosius naujais, sveikais savo pagamintais patiekalais.
 

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama