NAUJIENOS

Pyragas Motinos dienai


Miestas:
Kai rausvu rūbu pasipuošia sakuros, prisimename savo mamas – tas, kurios yra šalia, ir jau išėjusias žvaigždžių takais...
Motinos dienai kepu patį skaniausią pyragą, kuriuo pavaišinsiu savo vaikus ir anūkes, atėjusius pasveikinti. Tuo pasirūpinu jau iš vakaro.

Dubenyje išplaku 4 kiaušinius su trupučiu druskos ir kondensuotu saldžiu pienu (1 indelis). Įlieju 4 v. š. aliejaus, 200 g 30 proc. riebumo grietinės, įberiu 16 g vanilinio cukraus ir viską išsuku. Sumaišau 400 g miltų su 2 a. š. kepimo miltelių ir įsijoju į tešlą. Gerai išmaišiusi įspaudžiu pusės citrinos sulčių. Tešlą supilu į atidaromą apskritą formą, kurią paruošiu įprastu būdu – patepu aliejumi ir pabarstau miltais.

Kepu 180 laipsnių orkaitėje 40 min. .Gražiai iškilo ir skaniai pakvipo pyragas. Leidžiu pamažu atvėsti.
Atvėsusį kepinį dalinu į tris apskritimus ir pertepu varškės kremu, braškių uogiene, įdedu savo vyšnių žėlė ir taip sulipdau visus sluoksnius.


Rytą belieka aplieti šokoladu ir papuošti pirmosiomis braškėmis.Gražios šventės ir skanaus mamos pyrago!

Vija Jakub
 

Pyragas Motinos dienai

Pyragas Motinos dienai

Kai rausvu rūbu pasipuošia sakuros, prisimename savo mamas – tas, kurios yra šalia, ir jau išėjusias žvaigždžių takais... Motinos dienai kepu patį skaniausią pyragą, kuriuo pavaišinsiu savo vaikus ir anūkes,...


Reklama