Pusiau slaptai, bet prasmingai
  NAUJIENOS
Macikuose pagerbtos GULAG‘o lagerių aukos

Pusiau slaptai, bet prasmingai

Kategorija:

Miestas:
„Žinijos“ draugijoje (Kalvarijų g. 2, Vilnius) 2020 m. rugpjūčio 4 d. įvyko Pozityvistų klubo seminaras-diskusija „Pokarantininių (ne)rekomendacijų variacijos“.

Kalbėjomės  apie tai, kad kartais mes rekomendacijas, kaip apsaugoti save, savo artimuosius nuo klastingų virusų, priimame vienodai, kaip ir rekomendacijas apie drabužių madas, šukuosenas ar kokius namų apyvokos reikmenis. Tai iš dalies vyksta dėl to, kad rekomendacijos „paleidžiamos“ valdiškai, kaip kokie benamiai vaikai, be nuolatinės informacinės globos, be egoterapinės meilės žmogui. Todėl būtina patiems jas priimti ir taikyti su protu, su meile gyvenimui.
Prieš praėjusio mėnesio klubo suėjimą Lietuvoje nuo koronavirusų per dieną susirgdavo po 2–5 žmones, o prieš šį susitikimą jau 10–20, net be įvežtinių. Jei apie tai kalbėsimės tik „pusiau slaptuose“ klubo suėjimuose, tai kiek užsikrėtusiųjų, neskatindami saugotis plačiose žiniasklaidos pozityvistams nepasiekiamuose debesyse, skaičiuosime rugsėjo klube? 
 
P. S. Pusiau slaptai – dėl to, kad į tokius aktualius pokalbius jau daug metų neatvyksta žurnalistai nei iš didžiųjų dienraščių, nei iš radijo, nei iš TV. Ačiū, kad tai pagarsina MŪSŲ KRAŠTAS.

Jeronimas Laucius
 rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
 

Reklama