Projekto aptarimas Lenkijoje
  NAUJIENOS

Projekto aptarimas Lenkijoje

Kategorija:

Miestas:
Vakar, rugsėjo 10 d., Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, Investicijų ir statybų skyriaus vedėjas Stasys Aužbikas, Šilalės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovas Evaldas Lazdauskas vyko į Lenkijos Respublikos Augustavo savivaldybę, kur buvo aptariamas projektas „Socialinės atskirties mažinimas, skatinant savanorystę ir kuriant tam infrastruktūrą Lietuvoje ir Lenkijoje“.
Praėjusio mėnesio pabaigoje savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta pareiškėjo Šilalės rajono savivaldybės administracijos ir partnerių – Lenkijos Respublikos Augustavo savivaldybės, Šilalės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos, bendrai rengiamos paraiškos „Socialinės atskirties mažinimas, skatinant savanorystę ir kuriant tam infrastruktūrą Lietuvoje ir Lenkijoje“ rengimui ir teikimui pagal Interreg V-A Lietuva-Lenkija bendradarbiavimo programą.
Projekto įgyvendinimo metu planuojama pastatyti gaisrinės pastatą Pajūrio miestelyje, įsigyti reikalingą gelbėjimo ir gaisrų gesinimo įrangą. Bus vykdomi ugniagesių savanorių, jaunųjų ugniagesių mokymai. Partneriai iš Lenkijos be minėtų mokymų ir įrangos įsigijimo planuoja atnaujinti jau turimą gaisrinės pastatą.
Įgyvendinant minėtą projektą bus siekiama aktyvinti vietos bendruomenės įsitraukimą į savanorišką veiklą. Planuojama projekto vertė apie 450 000 Eur.
 
 
Rūta Janavičiūtė
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai
 
 

Reklama