NAUJIENOS

Projektas „Sportuojanti bendruomenė - sveika visuomenė“

Kategorija:

Miestas:
Asociacija „Šniūraičių bendruomenė“ įgyvendina vietos projektąSportuojanti bendruomenė - sveika visuomenė, pateiktą pagal vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ (toliau – VVG) vietos plėtros strategijos „VVG „Radviliškio lyderis“ teritorijos vietos plėtros strategija 2016–2023 m.“ II prioriteto „Bendruomenės telkimas ir jaunimo įgalinimas mažinti socialinę atskirtį“ priemonę Nr. LEADER-19.2.-SAVA-9 „Bendradarbiavimo tinklų ir savanoriškos veiklos organizavimas“.
Rugsėjo 7 dieną Šniūraičių bendruomenė naujai įrengta modernia krepšinio aikštele Šniūraičiuose surengė Sporto šventę, į kurią sukvietė nemažą būrį Radviliškio ir Aukštelkų seniūnijų sportininkų ir sporto aistruolių. Visus šventės dalyvius pasveikino Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ pirmininkė Audronė Motiejūnienė, Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė, Radviliškio savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorius Rimvydas Aleknavičius, bendruomenių atstovai.
Šventėje dalyvavo net 5 komandos iš Kutiškių, Daugėlaičių, Aukštelkų ir dvi iš Šniūraičių. Krepšinio aikštelėje nenugalimi buvo aukštelkiškiai, sidabrą laimėjo Šniūraičių jaunimas, o bronzą- Kutiškių komanda. Vykdydami projektą, šniūraitiškiai įsigijo „Bumper ball“ komplektą, ir šventės metu buvo jis išbandytas.
Burbulinio futbolo varžybas laimėjo Kutiškių komanda, sidabras atiteko Šniūraičių jaunimui, o bronza atiteko Šniūraičių vyresniųjų komandai. Šventės metu vaikai džiaugėsi batutų pramogomis, ypač daug dalyvių sulaukė atrakcionas - „minkštasis krepšinis". Jame puikiai pasirodė Paulius Burba ir Kernius Urbelis, kurie taip pat buvo nenugalimi baudų metimo rungtyje. Mažieji šventės dalyviai turėjo progos išbandyti batutus, vyresnieji rungėsi prie šaškių lentos, o drąsiausi dar ir kojūkus išbandė...

Jaunimas šventės metu dalyvavo savigynos pamokėlėje, kurią vedė karate klubo „Kentauras" treneris Arūnas Masalskis.
 

Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ informacija

Reklama