Projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ bus vykdomas ir šiais metais
  NAUJIENOS

Projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ bus vykdomas ir šiais metais

Kategorija:

Šiandien Lietuvos ir Latvijos savivaldybių atstovai rinkosi Likėnuose (Biržų rajonas) pasirašyti naujos projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ sutarties. Joniškio rajono savivaldybę atstovavo Vaida Aleknavičienė ir Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro specialistas Simonas Mykolaitis.

Joniškio, Pasvalio, Biržų, Pakruojo, Viecumnieku, Bauskės, Iecavos ir Rundalės savivaldybės jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ rengiamą kelionių akciją. Šiais metais ji vyks gegužės – rugsėjo mėnesiais.

Primename, kad pagal projektą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ rengiama kelionių akcija – visi mėgstantys keliauti lietuviai ir latviai kviečiami aplankyti projekte dalyvaujančių  savivaldybių turizmo objektus ir renginius, nusifotografuoti prie jų ar juose ir laimėti prizus.  Pagrindiniai prizai – dviračiai ir elektriniai paspirtukai.

Joniškio rajonas šiais metais kviečia aplankyti Žagarės ozą, Skaistgiryje įrengtą koplytstulpių skverą, skirtą mažiems kaimeliams atminti,  bei Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės gimtąjį namą – viešą ekspoziciją. Taip pat kviečia dalyvauti Joniškio miesto šventėje bei festivalyje „Saulėtos naktys“.

Akcijos tikslas – skatinti turizmo plėtrą Latvijos ir Lietuvos pasienio regione, populiarinti Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono teritorijoje esančias lankytinas vietas.

Informacija apie projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ rengiamą kelionių akciją bus skelbiama savivaldybių ir turizmo informacijos centrų  interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Ruduo pilyje

Ruduo pilyje

Iš pirmo žvilgsnio pilis atrodo ta pati, nepasikeitusi. Kaip ir prieš mėnesį, žaliuoja ąžuolai, geltonų lapų beveik nėra, bet nukritusiomis gilėmis nuklotos trinkelės įrodo, kad ruduo atėjo. Anksčiau nepastebimos,...

Reklama