NAUJIENOS

Programoje „Tu ir aš – kartu mes galia“ dalyvauja apie 2000 moksleivių

Kategorija:

Jau įpusėjo antras mėnuo nuo pirmųjų programos „Tu ir aš – kartu mes galia“ kelionės į mokyklas dienų. Ši kelionė prasidėjo nuo susitikimų su pedagogais, apsisprendusiais dirbti kartu su programos vykdytojais, kartu su mumis sėti gerumo, noro padėti kitiems sėklą.

Nuo rugsėjo mėnesio vidurio programa „Tu ir aš – kartu mes galia“ pasibeldė ir į programą įgyvendinančių mokyklų duris. Pirmosios startavo Šiaulių ir Tauragės apskričių mokyklos. Tauragiškiai, vadovaujami VšĮ „Sėkmės banga“ vadovės Svetlanos Radiul, mokėsi padėti sau, nes žinodamas, kaip gali padėti sau, visada lengviau surasi kelią ir į kito žmogaus, kuriam reikalinga tavo pagalba, širdį. Padėti sau kartu su Svetlana jau mokėsi ir Klaipėdos, Šiaulių apskričių mokyklos, o šią savaitę – ir Telšių apskrities programos dalyviai.

Šiaulių apskrities moksleiviai, padedami programos vadovės Genovaitės Paulikaitės, aiškinosi, kaip reikia ištirti aplinkos, kurioje gyvename, poreikius. Kiekvienas galime turėti daug ir kilnių tikslų, tačiau nežinodami, ko tikisi iš mūsų šalia gyvenantys ir dirbantys žmonės, mes galime pasukti ne tuo keliu ir nepasiekti norimo tikslo. Žinoma, jei mūsų tikslai skiriasi nuo aplinkinių lūkesčių, nereiškia, kad mes turime atsisakyti savo sumanymų, savo idėjų, jei jie neša visuomenei gėrį. Naujovės ne visada lengvai skinasi kelią, bet pažindami aplinką mes pasirinksime ir atitinkamus metodus, kurie užtikrins sėkmę siekiant užsibrėžto tikslo. 

Šiandien jau aplankytos visos į programą  „Tu ir aš – kartu mes galia“, kuri vykdoma įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK („Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse“), įsijungusios mokyklos. O jų ne tiek ir mažai. Šiaulių apskrityje programoje dalyvauja 23 Šiaulių miesto ir Šiaulių, Radviliškio, Pakruojo, Kelmės, Akmenės rajonų, Klaipėdos apskrityje – 18 Klaipėdos ir Neringos miestų, Klaipėdos rajono, Šilutės, Kretingos, Skuodo rajonų, Tauragės apskrityje – 20 Jurbarko, Tauragės, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybės, Telšių apskrityje – 20 Mažeikių, Telšių ir Plungės rajonų mokyklų ir Rietavo atvirasis jaunimo centras. Iš viso į programą „Tu ir aš – kartu mes galia“ įsijungė apie 2 tūkstančiai moksleivių.

www.manokrastas.lt inf.

 

 

 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama