NAUJIENOS

Proginės suknelės: puoškitės drąsiai

Kategorija:

Miestas:
Vestuvės, jubiliejus, gimtadienis, įmonės vakarėlis, draugės mergvakaris – gyvenimas kupinas gražių švenčių. Kad jos suteiktų vien geras emocijas,  reikia įdėti šiek tiek pastangų. Šį kartą pakalbėsime apie vieną,  puikią nuotaiką garantuojantį šventės niuansą – aprangą. Be jokios abejonės moterims tai dažnai tampa maloniu rūpesčiu, o kartais reikalauja  šiek tiek pasukti galvą. Apie ką mes kalbame? Žinoma, tai – proginės suknelės.
Vienas iš svarbiausių dalykų, nuo ko reikėtų pradėti proginių suknelių paiešką – tai tikslus atsakymas į klausimą, ko Jums iš tiesų reikia: pirktos ar nuomotos suknelės? Ilgą laiką visomenėje vyravo vienas tabu: šiukstu nepasirodyti vakarėlyje su jau dėvėta suknele. Tačiau tiek šiuolaikinė mada, tiek pačios moterys tampa tokios išradingos, jog pritaikyta nauja detalė ar koks įspūdingesnis aksesuaras tą pačią suknelę gali paversti visai kitokiu šventiniu apdaru. Tad galite drąsiai  pirkti ir eksperimentuoti.
Norinčios surasti sau tinkamiausią numatomai progai suknelę ir tuo pačiu jaustis patogiai, turėtų gerai apgalvoti, kokio tipo suknelės norėtųsi labiausiai. Ilgą laiką buvo manoma, jog proginės suknelės privalo būti ilgos, tiesiog šluojančios žemę. Tokia vienareikšmiška nuomonė jau seniai paneigta. Pirmiausia įvertinkite visus kitus aspektus: šventės progą, savo figūros tipą, metų laiką ir svarbiausia – savo aiškią viziją.  Tuomet drąsiai  rinkitės bet kokį ilgį: nuo mini iki maxi.
Dar vienas klausimas, kuris iškyla renkantis proginę suknelę – jos spalva. Dėl jos tikrai nebūtina apsispręsti iš karto. Galite pasimatuoti kuo įvairesnių spalvų šių proginių drabužių ir nuspręsti, kuri  spalva geriausiai atspindi Jūsų asmenybę ir vidinę nuotaiką. Galbūt atėjo laikas apsivilkti kontrastingų spalvų puošnų rūbą? Nepabijokite pasimatuoti tą suknelę , kuri iš pirmo žvigsnio patiko, tačiau iškarto atmetėte dėl per ryškios spalvos ar per gilios iškirptės.  Tai ypač aktualu toms moterims, kurios šį drabužį  vilki retai, todėl jo pasirinkimas įgyja svarbią  reikšmę.
Iškilminga  proga jau visai netoli, o Jūs vis dar neturite proginės suknelės? Nusiraminkite ir nusišypsokite. Juk Jūsų planuojamam pirkti drabužiui išties svarbus tik vienas reikalavimas – Ji privalo patikti Jums. Rinkitės, derinkite, eksperimentuokite ir pagaliau įsigykite  tai, ko galbūt nedrįsote iki šiol nusipirkti.
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama