NAUJIENOS

Profesionalus gyvūnų čipavimas veterinarijos klinikoje

Kategorija:

Miestas:

Turbūt jau teko girdėti apie tai, jog naminiai gyvūnai yra čipuojami. Gyvūnų čipavimas leidžia juos žymiai lengviau identifikuoti, padeda kontroliuoti tam tikras ligas ir kaupti informaciją. Tai patogiau tiek pačiam gyvūnui, tiek jo šeimininkui. Skaitykite toliau ir sužinokite apie naminių gyvūnų čipavimą bei kur reikėtų kreiptis norint čipuoti savo augintinį.

Augintinių identifikacija

Pagrindinis čipavimo tikslas yra identifikacija, kuomet lengviau atrasti pasimetusį augintinį. Identifikacija taip pat reikalinga naminio gyvūno tapatybei nustatyti. Kiekvienas gyvūnas turi savo unikalų kodą, kurį galima sužinoti prilietus skaitytuvą. Unikalus kodas yra užregistruotas duomenų bazėje. 

Duomenų bazėje kaupiama visa reikalinga informacija apie augintinį, jo amžių, lytį, būdingas ligas ir veterinarijos klinikose taikytas procedūras. Taip pat matoma informacija apie augintinio vakcinacijos statusą, sterilizuotas jis ar ne, kokia populiacijos apskaita ir kiti duomenys. Visa tai leidžia lengviau tvarkyti duomenis ir gerokai palengvina veterinaro darbą klinikoje.

Kaip vykdomos čipavimo procedūros?

Maža injekcine adata suleidžiama grūdo dydžio mikroschema po gyvūno oda. Visa ši procedūra atliekama labai greitai ir beveik nesukelia jokio skausmo – tai labai panašu į vakcinaciją. Patyrę veterinarai užtikrins, kad Jūsų augintinis procedūros metu jaustųsi patogiai ir išvengtų streso.

Gyvūnų čipavimas leis daug lengviau ir paprasčiau prižiūrėti savo augintinį. Kreipkitės jau dabar ir nepraleiskite galimybės pasinaudoti šia modernia veterinarijos paslauga.

Aistė Bielinė


Reklama