Prisijunkite prie projekto „Atrask komiksus su TraKiu“
  NAUJIENOS

Prisijunkite prie projekto „Atrask komiksus su TraKiu“

Kategorija:

Miestas:
Ar girdėjote, kad Vaikų literatūros skyriuje prasideda naujas projektas apie komiksus? Projekto „Atrask komiksus su TraKiu“ tikslas – suburti vaikus, mėgstančius piešti ir besidominčius komiksais, suteikti jiems teorinių ir praktinių žinių.
Dalyviai vyks į Komiksų centrą Šiauliuose, kur bus supažindinami su edukacine programa. Aplankys edukaciją Trakų Salos pilyje „Galvės ežero salų paslaptys“, nes ruošis kurti komiksus apie gimtuosius Trakus. Projekto vedlys – būsimasis komiksų herojus TraKys, kurį vaikai kurs, vadovaujami Trakų meno mokyklos dailės mokytojų. Į kūrybines dirbtuves kvies žinomos komiksų autorės, kaip antai: Miglė Anušauskaitė, Ula Šimulynaitė, Jurga Vile, kurių metu dalyviai kurs savitą komiksą apie Trakus. Komiksų parodą „Piešti tekstai“ pristatys Miglė Anušauskaitė.
Projekto metu vaikai įgis įgūdžių atpažinti aukštos meninės vertės komiksus nuo menkaverčių. Ugdys estetinį pojūtį, saviraiškos laisvę ir skatins kūrybiškumą. Sukurti dalyvių komiksai turės išliekamąją vertę: senuoju knygrišystės būdu bus surišti į knygą ir eksponuojami bibliotekoje.
                      Kviečiame vaikus prisijungti! Sekite tolesnius projekto renginių anonsus: www.trakubiblioteka.lt, FB Trakai Vaikų biblioteka! Registruokitės tel. (8 528) 22 103.
                      Projekto renginiai nemokami. Projekto partneriai: Trakų viešosios bibliotekos Aukštadvario filialas, Trakų meno mokykla, jos filialas – Aukštadvario meno mokykla. Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė. Projektas tęsis iki gruodžio 31 d.

 
Laimutė Adomavičienė
Trakų viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė
 

Reklama