NAUJIENOS

Priešpaskutinis „Lietuvos plento taurės“ etapas vyks Baisogaloje. Rugpjūčio 25 d., sekmadienį, bus ribojamas eismas

Kategorija:

Miestas:
Rugpjūčio 25 d., sekmadienį, Baisogaloje vyks priešpaskutinis, septintasis šių metų „Lietuvos plento taurės“ etapas. Šis sezonas yra antrasis, kuomet didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse „Lietuvos plento taurė“ lankosi Radviliškio rajone. Pernai balandžio pabaigoje Baisogaloje buvo surengtas pirmas šios taurės etapas.
 
Šiais metais taurėje savo jėgas išbandė jau daugiau kaip 600 dviratininkų iš penkių šalių. Septintajame Baisogalos etape prie starto linijos turėtų stoti daugiau kaip 250 dviratininkų iš visos Lietuvos ir svečiai iš Latvijos.
 
Visi dalyviai yra skirstomi į tris pajėgumo grupes, kurios sekmadienį startuos atitinkamai 10 val., 12 val. ir 15.15 val. Lenktynių trasa nesikeičia, dviratininkai startuos Baisogaloje, o daugiau kaip 40 km rato maršrutas drieksis pro Margavonis ir Vabalius.
Rugpjūčio 25 d., sekmadienį, nuo 9:30 iki 18:30 val. bus ribojamas eismas Baisogalos centre, Kapų gatvėje ir kelyje 3404. 
 
Po šešių „Lietuvos plento taurės“ etapų pagrindinėje dalyvių grupėje pirmauja Eimantas Gudiškis iš „Colibri Cycling Team“, nuo jo 2 min ir 50 sek atsilieka Povilas Šideikis iš „S-Sportas“ komandos, trečias rikiuojasi Justas Klimavičius iš „Impuls racing team“ (atsilieka 3 min ir 20 sek) E. Gudiškis taip pat pirmauja ir sprinto bei aktyviausio dviratininko įskaitoje. 40+ įskaitoje tvirtai pirmauja Rimas Petrusevičius iš „S-Sportas“ komandos, moterų grupėje pirmauja Olivija Baleišytė. Komandų rikiuotėje pirmauja „Top Team Cycling“. 
Daugiau informacijos ir registracija www.plentotaure.lt
 
Lietuvos plento taurės organizatorių informacija

Radviliškio rajono savivaldybės administracija

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

7 leciono (pamoka)Netikra savastis

Ko bijo Korona virusas?

Reklama