NAUJIENOS

Prieš pasirenkdami botulino injekciją, būtinai ja pasidomėkite

Kategorija:

Miestas:
Turite problemų su raukšlėmis ir nesugalvojate kaip jas išspręsti? Daug sprendimu kaip ir nėra. Grožio ir estetikos klinikos gali jums suteikti visą reikalingą informaciją. Aišku, jos taip pat jums gali pasiūlyti reikalingas procedūras, kurios tikrai pakeis jūsų požiūrį į tam tikras medicinines procedūras. Raukšlių atsiradimą mažinti galima keliomis priemonėmis, bet ekspertai teigia, kad geriausias sprendimas – botulino injekcijos.

Probleminėse vietose raukšlių atsiradimas gali būti užkardomas

Tam tikros procedūros leidžia apsisaugoti nuo raukšlių atsiradimo. Konkrečiau kalbant, tai yra botulino injekcijos. Ši procedūra turi būti atliekama reguliariai, nes vis dėlto jos efektyvumas trunka apie kelis mėnesius. Dažniausiai po injekcijos rezultatas matomas iki pusmečio. Dėl to specialistai akcentuoja, kad šios injekcijos turi būti reguliarios, jeigu norima matyti ilgalaikį rezultatą.

Injekcijos metu sušvirkščiami tam tikri preparatai, kurie yra sertifikuoti ir pripažinti saugias naudojimui. Dėl to pacientams patariama iš anksto pasidomėti kurio gamintojo produktas jiems bus suleistas. Pavadinimą specialistai dažnai nurodo dar prieš procedūrą t.y. ką naudoja klinikos galima sužinoti jų internetiniuose puslapiuose.
Kaip bebūtų, į norimą vietą suleidžiamas botulino toksinas priverčia toje vietoje esančius raumenis tiesiog atsipalaiduoti. Dėl to jūsų veido oda nebejuda. Dažniausios vietos, į kurias leidžiamos šios injekcijos – kakta, nosis, antakiai.

Šios injekcijos, kaip minėta, gali būti naudojamos kaip raukšlių prevencija. Šio produkto dėka jūsų veide raukšlės bus menkos ir vos pastebimos, o didžiausių bus išvengiama.

Į ką atsižvelgti renkantis specialistus bei klinikas?

Botulino injekcija yra tokia procedūra, kurios negali atlikti nekvalifikuoti ir reikiamo medicininio išsilavinimo neturintys asmenys. Tad, pagrindinis žingsnis ruošiantis šiai procedūrai - informacijos rinkimas. Turite sužinoti kuo daugiau tiek apie specialistą, tiek ir apie kliniką. Tik tai jums leis jaustis saugiems ir žinantiems, kad pinigai nenueis veltui. Tuo labiau, toks domėjimasis padės išvengti žalos, kuri gali atsirasti šiomis procedūromis naudojantis vietose, kur nesilaikoma jokių saugumo ir higienos reikalavimų.

Kalbant apie pačią procedūrą, verta paminėti, kad jos kaina siekia ne daugiau kaip porą šimtų eurų. Tikslesnė kaina įvardijama pačioje klinikoje. Dažniausiai nurodomi įkainiai pagal tai, kur bus suleidžiama injekcija. Pabrėžiama, kad botulino injekcijos kainuos brangiau tiems, kurie šiais preparatus siekia ne naikinti raukšles, o sumažinti prakaitavimą.
Įprastai rezultatus pacientai mato ne iš karto. Tiesa, netgi reikėtų būti pasiruošusiems matyti patinimą ar paraudimą dūrių vietose. Tai tikrai truks neilgai. Dažniausiai pacientai gali matyti pirmuosius rezultatus jau po kelių dienų. Bet, pats efektas galutinai matysis po poros savaičių.

Taip pat svarbu atsižvelgti į specialistų pastabas kaip elgtis po procedūros. Dažniausiai nurodoma vengti saulės spindulių ir neliesti tos vietos, kurioje buvo atlikta injekcija. Visus reikalavimus vykdyti būtina tam, kad efektas būtų maksimalus.

Aistė Bielinė

Reklama