NAUJIENOS

Prieš įrengiant namo interjerą, būtina išgirsti šiuos patarimus

Kategorija:

Miestas:

Kad namai turėtų būti viena gražiausių, jaukiausių, saugiausių bei patogiausių vietų pasaulyje, su tuo sutinka kiekvienas. Taip ir bus, jei tik įdėsite pakankamai pastangų. Namo interjero įrengimas – vienas iš daugelio svarbių etapų. Tad šią užduotį įveikti bus kur kas paprasčiau, jei jau dabar atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus. 

Svarbiausia – individualumas

Prieš įrengiant namų interjerą, reikia suvokti, kad svarbiausia – individualumas. Galite peržiūrėti dešimtis nuotraukų interjero kataloguose, galite išklausyti dešimtis savo namus jau įsirengusių draugų ar artimųjų patarimų, tačiau svarbu suprasti – tai bus jūsų ir tik jūsų namai. Todėl jie turi atitikti ne kažkieno kito lūkesčius bei įsivaizdavimą, o būtent jūsų. Taigi, svarbiausia – individualumas, o, jei nežinote, kaip tai paversti realybe, jums puikiu pasirinkimu taps profesionalus Cledemaison namo interjeras.

Vintažines detales pritaikyti interjeras yra kur kas lengviau nei įsivaizdavote

Verta akcentuoti, kad nemaža dalis žmonių įrengdami savo namus nepasirenka vintažinių detalių dėl vienos, labai paprastos priežasties. Tiesiog galvojama, kad šios detalės yra ypač išraiškingos, pernelyg įnoringos, todėl sunkiai derinamos. Nieko panašaus – išsirinkite bent kelis vintažinius sprendimus savo namams, pavyzdžiui, valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, sofą ar šviestuvą, ir patys nustebsite, kaip lengvai šiems pirkiniams surasite vietą savo namams. 

Sprendimai mažoms erdvėms

Jei jūsų namuose ne viena patalpa bus ne itin didelio ploto ir norėtumėte daugiau erdvės, tačiau  nėra jokių techninių galimybių  tai įgyvendinti, turėtumėte prisiminti, kad išeitis vis tiek yra. Yra daug sprendimų, kuriuos nesunku įgyvendinti, o tai padarius – lauks puikus rezultatas: patalpos bent jau vizualiai atrodys šiek tiek didesnės. Tai – šviesios, ramios, pastelinės spalvos; mažų matmenų šviestuvai bei dekoro elementai; daugiafunkciniai baldai ir t.t. 

Namai – viena svarbiausių vietų pasaulyje. Ir tik nuo jūsų įdėtų asmeninių pastangų, sugaišto laiko bei priimtų sprendimų priklausys, ar ši vieta bus ne tik svarbi, bet ir stilinga, patogi, jauki ir saugi. Tad pats metas pradėti kurti savo svajonių namus – negailėkite šiam tikslui nei laiko, nei energijos.

Aistė Bielinė


Reklama