NAUJIENOS

Prevencinė pamoka Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos pradinukams „Būk saugus“

Kategorija:

Miestas:

Daug dalykų, kurie mums praverčia ateityje, mes išmokstame vaikystėje. Saugus elgesys gatvėje ir pirmosios žinios gautos mokykloje padeda formuoti vaiko pasaulėžiūrą, įgūdžius ir suvokimą apie saugumą kelyje ir nuo ko tai priklauso.

Vykdant saugaus eismo prevenciją pradinių klasių mokiniams rugsėjo11 d. Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje lankėsi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Roma Antanavičiūtė. Tikslas — suteikti vaikams žinių apie saugų eismą einant į mokyklą ir grįžtant į namus, traumas, nelaimingus atsitikimus ir kaip jų išvengti, vaikams smagių įspūdžių suteikė policijos bičiulio Amsiaus filmukų peržiūra, kuriuose Amsis mokė būti visiems ir visur saugiems, saugoti save ir savo artimuosius bei draugus.
Vaikai noriai bendravo su policijos specialiste, kuri jiems negailėjo naudingų patarimų, priminė, kaip saugiai pereiti gatvę, joje nežaisti, nebėgioti, nuo kada galima savarankiškai važiuoti dviračiu, domėjosi ar vaikai turi atšvaitus. 
Bene labiausiai  pradinukų buvo  laukiami kinologas Tomas Taurinskis  ir jo augintinis policijos tarnybinis šuo – vokiečių aviganis Attilas. Šuo ieškojo narkotinių medžiagų, pamesto daikto, vaikai žavėjosi šuns paklusnumu, vikrumu, komandų vykdymu. Kinologas papasakojo vaikams apie šuns dresavimą ir dresuotojo darbą, paaiškino, kaip saugiai elgtis pamačius svetimą šunį. Vaikai apžiūrėjo ir matavosi asmens sulaikymo pratyboms skirtą neperkandamą specialiąją uniformą.

Nijolė Mažeikaitė, socialinė pedagogė


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama